Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A Karolina kórházban Mosonmagy...

A Karolina kórházban Mosonmagyaróváron hányszor viszik be a babát az anyukához?

Figyelt kérdés

Ott is van lehetőség hogy többet együtt lehessen velem?Vagy mennyi ideig hagyják ott?

16hetes kismami


2010. júl. 30. 12:03
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
3óránként viszik ki, és 1órát hagyják a mamánál. De ha küön kérsz (és van üres szoba) akkor kaphatsz babás szobát, ahol egész nap veled van a kicsi.
2010. júl. 30. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
És éjjel?Amúgy köszi a választ.:)
2010. júl. 30. 14:39
 3/4 anonim ***** válasza:
Húú, ebben nem vagyok biztos, de ha jól emlékszem éjfli az utolsó (akkor 1:00-kor viszik vissza), és legközelebb 6-kor viszik ki. Bocs, hogy ilyen későn válaszoltam. Első voltam.
2010. aug. 4. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Az tök jó!Azthittem kevesebbszer.Csak mert voltam bent 1hétig mert bevéreztem:0((de már nincs baj)és akkor nem hallottam hogy sírt volna baba.Igaz nem abban a szobában voltam de az ajtó tárva volt.Nem írtál későn még van időm...:0)17hetes vagyok.És mégegyszer köszi a válaszod!!!
2010. aug. 4. 20:11

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!