Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ti mentgetőztök, ha jön a...

Ti mentgetőztök, ha jön a védőnő és épp irtó nagy kupi/kosz van?

Figyelt kérdés
Akiknél mindig patyiban a lakás, lszi ne írjatok. Meg takarítási tippeket sem kérek, köszi.
2013. febr. 12. 08:11
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
59%
Én olyankor megmondtam, hoyg ne jöjjön mert nem érek rá.
2013. febr. 12. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
89%

Kosz nálunk nem nagyon van.

De rendetlenség elöfordul. Ez nem érdekel. Az hogy a játékok szétdobálva mert a nagy éppen felfordította a nappalit, megérti mindenki. A szobákban heti 2x porszívozok így ott nem igazán van kosz, a konyhában meg naponta söprök, így ott sincs nagy kosz.


Szóval nem. Ruhák is elöfordulnak itt ott, mert a nagy éppen azon van hogy napi 3x öltözik át egyedül.

2013. febr. 12. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
81%
Én mindig nagyon hülyén érzem magam és mentegetőzök, ha nem patyolattiszta és rendezett a lakás. És sajna nagyon nehezen tudok rendet tartani, igazából gyerek nélkül sem ment, most meg két gyerekkel és terhesen még annyira se :( Kosz kevésbé, mert a kicsi csúszik-mászik, emiatt gyakran porszívózok, felmosok; de kupi az gyakran van... [tudom-tudom, menjek rendet rakni a gépezés helyett :)]
2013. febr. 12. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
89%
Kosz nem nagyon van. Ha rendetlenség volt, akkor csak annyit mondtam, hogy jó, jöjjön (épp itt járt a házban), de nem raktam még rendet, bocsi. Sose érdekelte, nem lakást nézni jön.
2013. febr. 12. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
87%
Nem mentegetőzök. Hetente többször porszívózok és gőzölök, de hiába pakolok, kislányom játékai mindenhol ott vannak. Piszok nincsen, de rendetlenség van.
2013. febr. 12. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
38%
Kosz? Baba mellett? Szégyellném magam. A rendetlenség egy dolog, azt semmiben se telik elpakolni, de ha sz@ros a WC-deszka meg ragad a konyha a redvától, akkor van is miért mentegetőznöd...
2013. febr. 12. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
89%

Kosz nincs, de ha éppen ott marad a kosárnyi vasalnivaló szem előtt, vagy szét vannak a játékok, esetleg még nem volt időm felmosni, nem érdekel.

A mosogatnivaló nem igényel törődést, a gyerek igen és az én igényeim is előrébb valók, mint hogy minden patent rendben legyen. A tisztaságra igényes vagyok, de nem áll minden élén a házamban.

A védőnő is ember, sok esetben anya, ha érti a dolgát, meg tudja különböztetni az igénytelenséget és a "nem volt még rá időm"-et.

2013. febr. 12. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
83%
kosz nincs rendetlenség...van de 5 perc alatt helyre tudom rakni. hiszen nem ugy jön na hello itt állok a kapuba és jövök látogatoba. mindig annyira van rend hogyha valaki váratlanul betoppan ne hátrálva menjen ki. általában a ygerekszobába van nagyobb rendetlenség mert mindenhol játékok vannak
2013. febr. 12. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
83%
kedves 6-os! Bizony van olyan, amikor kosz van baba mellett, es ez nem szegyen. A heten pl. lazasan probaltam tulelni a napokat es mellette a tolem telheto legjobban ellatni a babamat. Apanak alul-felul virusa volt, o sem volt jol. Sz@ros wc deszka? Nos, neha elofordulhat... A vedonotol elnezest kertem, es uj idopontot beszeltunk meg. Ciki volt? Elegge... de a vedono mondta, hogy higyjem el, nem attol lesz jo anya vki, ha mindig minden a helyen van vagy minden total higienikus. Asszem igaza lehet... :)
2013. febr. 12. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
85%

9. válaszoló, azt hiszem, nem erről a speciális helyzetre vonatkozik, hogy ne legyen koszos a wc-deszka. Betegség esetén senki sem várja el, hogy puccban álljon a lakás. De olyankor nem is fogadunk senkit.

Nálunk kosz nincs, apránként végzem a teendőket, így van egy ÁtlagoS tisztaság, kupi pedig a kisfiam jóvoltából állandó jellegű. Ha elpakolok, rá 10 percre ugyanúgy nézünk ki. Így napközben nem is foglalkozom a kupival. A mi cuccainkat rögtön a helyére teszem, különben elvesznének a játékok közt.

2013. febr. 12. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!