Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Minek akar kijönni a védőnő a...

Minek akar kijönni a védőnő a lakásba? Épp felújítunk és szalad a lakás de a védőnő kierőszakolta h ki akar jönni. Minek akar jönni ha rendetlenség és kosz van? Miért nem tud várni egy hete h befejezzük?

Figyelt kérdés
2009. jan. 27. 14:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Meg kell mondani neki, hogy felújítás alatt vagytok és várjon egy hetet. Ha nem érti meg akkor meg enged be és majd meglátja, hogy tényleg felújítás alatt vagytok, majd akkor meg megy még egyszer ha kész lesztek.

Mi pont így voltunk, de megértette és két hét múlva jött ki, mikor már teljesen készen voltunk.

Jó babavárást!

2009. jan. 27. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Mondtam neki neki már hetek óta de nem érdekelte.Kicsit fel vagyok háborodva ezen a nyomuláson.
2009. jan. 27. 14:36
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nekik hivatalból meg kell tenniük ezeket a látogatásokat a valahanyadik hétig. Ő akkor kapja a fizetését, ha elvégzi a munkáját. Az enyém pl. akkor jött, mielőtt nyugdíjba ment volna. Rá egy hétre már újhoz kellett járnom. Na, ennek mi értelme volt?!

Engedd be és ültesd le a létra alá. :))

2009. jan. 27. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Elég szomorú, hogy védőnő létére nem érti meg!
2009. jan. 27. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Az oké, hogy ki kell jönnie, de nem ér rá egy hét múlva?
2009. jan. 27. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
tudom,hogy ki kellene jönnie,férjemnek unokatesója védönő vidéken.mi meg Bp-en a 17ker-ben lakunk elsö lányomnál ki se jött egyszer volt kint mikor megszületett most a másodikat várom van mág 2hetem de eddig se jött ki.Egyéne válogatja
2009. jan. 27. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 bendzso ***** válasza:
100%
szerintem a védőnők egy kicsit túlkalibrálják magukat... udvariasan mondd meg, h úgy érzed, h nincs szükséged a családlátogatásra. ha megszületik a baba, akkor úgyis hivatalból el kell mennie hozzátok, de amíg nincs baba, addig ki akarod használni az összes szabad pillanatot, nem érsz rá vendégeket fogadni. az enyém is mindig ki akart jönni, én meg mondtam, h jó majd majd. aztán el is költöztünk így a majdból soha lett. de maikor megszületik a gyereke, akkor törvényileg jönniük kell, egyszer kétser nem zavaró, de ne szoktad rá a hozzádmászkálásra, mert totál fölösleges :)
2009. jan. 27. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

A létra alá? Szerintem adj a kezébe egy ecsetet és nem lesz értelmetlen a látogatása. :) Na viccet félre téve igazad van. Én is lebeszélném róla, hogy kijöjjön. Egy hetet igazán tudna várni. Aztán meg ne szövegeljen, hogy hogy néz ki a lakás! Kíváncsi vagyok, az enyém mikor áll ezzel elő, de amíg nincs berendezve a babasarok, szinte hiábavaló a jövetele. Szerintem. na de ha ez a kötelességük.... egy hét azért nem nagy idő!

22 hetes kismami

2009. jan. 27. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
53%
ÉN A HELYEDBEN ÖRÜLNÉK, HOGY ILYEN LELKIISMERETES VÉDŐNŐT FOGTÁL KI! MANAPSÁG NAGYON RITKA, AKI NORMÁLISAN IDŐBEN VÉGZI A DOLGÁT!
2009. jan. 27. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Tőlem megkérdezte,hogy szeretném-e ha kijönne,mert most kéne jönnie.De mehetek én is,ha nekem úgy jobb.Mondtam,hogy szerintem mindenki jobban jár,ha én megyek hozzá.Neki nem kell jönni,nekem meg nem kell kifényezni a lakást.Aláíratta velem a papírt,hogy volt,és kész.
2009. jan. 27. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!