Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hol lehet panaszt tenni a...

Hol lehet panaszt tenni a védőnőre?

Figyelt kérdés
Felhívott, hogy jön, itthon ültem egész nap, nem jött. Felhívtam, nem vette fel. Nem hívott vissza. Aztán másnap sikerült elérnem, megint megígérte, hogy jön. Megint nem jött. Egyik esetben sem szólt, hogy jajj, bocsánat, de egyeztessünk másik időpontot. Megígérte, h hozza a receptet is, ne keressek orvost emiatt. Itt vagyok , bármikor szülhetek és nincs gyerekorvos, se recept...

2013. jan. 22. 15:53
 1/3 anonim ***** válasza:

Úgy tudom, az önkormányzatnál lehet panaszt tenni.


Én nem tudom elképzelni, hogy az én védőnőm ezt megtette volna, biztos, hogy felhív vagy üzen, ha esetleg lebetegedett vagy hirtelen olyan dolog közbejött...

2013. jan. 22. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A vezető védőnőnél kell elsősorban panaszt tenni, ő a szakmai felettese, de esetleg az önkormányzatnál is érdemes megemlíteni.

A vezető védőnők listája:

[link]

[link]

2013. jan. 22. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2013. jan. 22. 16:31

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!