Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hol tudok panaszt tenni az...

Hol tudok panaszt tenni az OEP-re?

Figyelt kérdés
Nem csak az oep-en belül gondoltam.Más fórumon meg tudom ezt tenni?
2010. júl. 1. 16:03
 1/6 anonim ***** válasza:

Ez igy elég ködös .... irhatsz levelet az oep-en belül arra az osztályra főosztályra ahol vétettek ellened.

De igy látatlanba egyelőre ennyit tudok mondani.

2010. júl. 1. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha más forumon teszed beperelhetnek hitelrontásért.
2010. júl. 1. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Pontosan mi a panaszod az OEP-re?
2010. júl. 1. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
2010. júl. 1. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

2008 áprilisában született a lányom onnantól 2009 júniusáig a MIUNKÁLTATÓ HIBÁJÁBÓL az oep kevesebbet számolt mindenből(táppénz, tgyás, gyed), ez ok. Az is ok, hogy visszamenőleg egy összegben kifizette 2009 júliusában az elmaradást, viszont ebből az egy összegből nem vont le elegendő adót, pontosan 72 EZER forintot, amit most az APEH rajtam hajt be és őt nem érdekli, hogy ez nem az én hibám volt.

Nem is ragozom, most is kiakadok és felhúzom magam, de nem akarom annyiban hagyni, rudom, hogy ki kell fizetnem, de könyörgöm, ha az állam hibázik akkor nekünk nincs mentség fizteni kell....áhhhhh mindegy én inkább "hitelrontok".Nem érdekelnek. NO, de HOL TEGYEM EZT?

2010. júl. 1. 16:16
 6/6 A kérdező kommentje:
Jó ez a belinkelt oldal, akkor megírom a panaszt!
2010. júl. 1. 16:19

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!