Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hol lehet panaszt tenni, ha...

Hol lehet panaszt tenni, ha egy strandon olyan játszótéri eszközök vannak, amik nem hogy nem EU szabványosak, de kimondottan baleset - és életveszélyesek?

Figyelt kérdés
2010. aug. 3. 14:36
 1/6 anonim ***** válasza:

önkormányzat?

v. parkfenntartók

2010. aug. 3. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A strandot felügyelő önkormányzatnál.
2010. aug. 3. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem az önkormányzatnál.
2010. aug. 3. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nálunk ilyen a strandon a "játszótér" plusz a "játszótérnek" nevezett borzalom is.

Az önkormányzat semmit nem tesz, mert nincs rá keret...

2010. aug. 3. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Ha valaki képben van a játszótér állapotával, akkor az az érte felelős önkormányzat. Nyilván nem fognak maguk ellen eljárást indítani. Valami külső szervre, bizottságra, vagy minisztériumra, vagy tudom is én mire gondoltam volna.
2010. aug. 4. 09:18
 6/6 anonim ***** válasza:

Megírod a bejelentést az önkormányzatnak. Ha ők nem lépnek, akkor utána a megyei közigazgatási hivatalhoz, mint felügyeleti szervhez" fordulhatsz.

Másik lehetőség a Fogyasztóvédelem. Érdemes szerintem párhuzamosan mindkét utat járni, és pl. az önkormányzatnak írt levélben megemlíteni, hogy bevontad a fogyasztóvédőket is.

2010. aug. 4. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!