Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Milyen baleset történt a...

Milyen baleset történt a gyerekeddel, ami a te felelőtlenségedből következett be?

Figyelt kérdés
2011. jan. 7. 12:41
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Még hála nekünk semmilyen.
2011. jan. 7. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
55%

Háztartási balesetek közül gyakori kisgyermekkorban a mérgezés.

Nekem volt szerencsém mindkettőnél megtapasztalni.

A nagyobbon a lakásfelújítás során megette a kőműves cigijét.Kimosták a gyomrát 1,5 éves volt.Elvonták a figyelmemet.

A kisebbem meg elszopogatott a táskámban talál Valeriana drazséból egyet.Nem az enyém volt,elfelejtettem,hogy benne van,a táskát is magasabbra tehettem volna.Szerencsére észrevettem,hogy mitől barna a szája,de egy kicsit sikerült megennie...

Ez van.

2011. jan. 7. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
65%
A bébikomppal 10 hónaposan leesett a lépcsőn, mert rohantam melegiteni az ebédjét és nem zártam be a biztonsàgi rácsot. Ha átbucskázik, nem simán lezakatol 8 fokot, szerintem a nyakát szegi...mult héten anyósom melegitett vmit a főzőlapon. Kb negyed óra mulva tettem fel egy fazék vizet forrni, ő is akarta látni, igy felemeltem a pultra, ahogy otthon. De itt kisebb volt a hely, tenyérrel rátámaszkodott a szélére, megégette a kis kezét. Nem lett sem piros (nem is értem, hogy nem), sem hólyagos, de sirt tíz pecig, kb fél órát nem fogott a bal kezével. Én felejtettem el, hogy meleg lehet még a főzőlap, sajnáltam szegényt, ugy sírt:( a bébikompos leesés a rémálmaimban jön elő, hogy minek kellett igy kapkodnom.... 2,5 éves a fiam.
2011. jan. 7. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
65%

én is leírom,de nagyon szégyenlem magam még most is.

Kettő hetes volt a lányunk mikor történt az eset,éjszaka félálomba történt,hasfájos volt és adtam volna neki a gyógyszert(folyadék),de kilöttyent,mert nem az volt hanem a köldökszesz,ami sokkal folyósabb.Míg kimentem lemosni magamról addig az uram csak jót akart,és hát adott neki az alkoholból.Persze mentő meg kórház stb.Azért megnyugtattak,hogy biztos nem nyelt le belőle,de a záróra rá van írva,hogy körültekintőbb gyógyszerezést.Nagyon ijesztő még most is,ez 3 éve volt.

2011. jan. 7. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
80%
Egyszer rácsuktam az ujjára az ajtót. Az ijedtségen kívül nagyobb baj nem lett szerencsére, kicsit becsípődött a bőr, de két nap múlva az sem látszott.
2011. jan. 7. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
80%
2 hónaposan kiesett a babakocsiból.Nem vettem észre,hogy eltört egy kallantyú a kocsin,ami mikor húztam le a lépcsőn,elengedte magát,és a mózessel együtt kicsúszott,a gyerek kiesett a mózesből,arccal a kőre.Gondolhatod...2 hónaposan meg volt az első koponya röntgenünk,de hál istennek semmi baja nem lett.Most 8 hós.
2011. jan. 7. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
65%

Hala Istennek semmi nagy.

A nagyobbik gyerek beleivott az ecetbe. Minden tisztitoszert elzarva tartok, de a szuleimnel voltunk, ott is elpakoltam mindent, kiveve az ecetet, amivel epp a mosogep fertotleniteset vegeztem. A fiam a hatam mogott ugykodott, a flakon a csapon volt, o elerte es meghuzta. Nagy siras volt, nem tetszett neki az iz, de vegulis nem volt katasztrofa. Nagyobb baj sohase legyen.

Ekkor masfel eves volt.

Szinten vele tortent, hogy a nagyszulok setalni indultak vele, de rosszul raktak ra a hordozot a babakocsira, a jardanal levo patkanal megbillent a kocsi, a hordozo kiesett a gyerek vele egyutt. Be volt kotve, de a fejet igy is megutotte kicsit. Igaz, ez nem az en hibam volt, mert kulon kertem, hogy nem kell setalni vinni (kb masfel orara hagytam ott), de hibaztattam magam. Gondolhattam volna, hogy igy is viszik, meg kellett volna mutatnom a babakocsi szerelest.


A kisebbik fiam nagyon nyugos korszakat elte het honaposan. En delutan haromig meg nem ettem, mert egyszeruen nem jutottam el odaig. Olemben volt, megmelegitettem az ebedemet, kb fel percre raktam mikroba. Gyerek az egyik kezemben, tanyer a masikban melegites utan (teljesen hideg volt, ahol en fogtam), a pici megfogta a tanyer masik szelet, vagyis odakapott. Megegette az ujjbegyet, masnapra holyagos is lett, majd lehamlott. Nah, ezert nagyon utaltam magam. Inkabb ettem volna a lerakas miatti orditast hallgatva, mert igy viszont a fajdalmas orditast hallgattam fel oran at es az ebed is elmaradt.

2011. jan. 7. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!