Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ha kijön a védőnő terhesség...

Ha kijön a védőnő terhesség alatt kifog oktatni, mi hogy legyen a lakásban, szobában?

Figyelt kérdés
Most jön ki majd először és tartok az egésztől!Nem a legszimpatikusabb a nő!Kissé mintha erőszakos lenne!Én meg egyenesen utálom mikor mindent meg akarnak magyarázni!
2013. jan. 20. 16:51
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
hallgasd meg, bólogassál lelkesen ,aztán ami tetszik azt megfogadod az elmondottakból,ami meg nem azt nem. Mert ha leállsz vele vitatkozni, és tényleg olyan erőszakos ahogy mondod, annál nehezebben szabadulsz tőle.
2013. jan. 20. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
nálunk is erőszakos. én is úgy tettem ahogy az előző írta okosan bólogattam aztán úgy csináltam ahogy én akartam.
2013. jan. 20. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ez változó. Van, ahol ki sem megy. Nálunk pl. csak elmondta, h kb. milyen ruhák kellenek majd kezdetben, meg pont akkor voltam a nagy vásárlásban benne, minden a kanapén volt kint, így végignéztük, hogy mi kell, és esetleg mi kellhet még. De egyáltalán nem szólt bele, hogy hol legyen a kiságy, hol legyen ez-az. SZerintem is hallgasd meg, nem éri meg visszaszólni, mert annál tovább tart a dolog.
2013. jan. 20. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
hallgasd végig,bólogass,de nem muszáj rá hallgatni.:) én is ezt tettem.amúgy nálunk nem mondta hogy a lakásban mi hogy legyen
2013. jan. 20. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nekik ez a dolguk, a mienk csak a konyhába jött, ott le is ültünk kávézni, nem is nézett körül.

a mienk nagyon aranyos, bár ő is nagy életmód tanácsadó is.

2013. jan. 20. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

bementem a védőnői szolgálathoz és nyilatkoztam h köszönöm de nem kérem


rá kb 2 hétre kijöttek a gyámügytől körbenéztek, kérdeztek párat pl miért mondtam le, mi volt a baj

elmondtam aláírtam és többet nem kereset a védőnő és nem kellet bemennem hozzá


amúgy max tanácsot adhat amit vagy megfogadsz vagy nem


én a 3ik gyereknél mondtam le mikor kiderült h aki volt az más körzetbe került az új meg egy banya volt :-(

2013. jan. 20. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

ja én elküldtem a fenébe mikor beszólt a tanácsadáson


ja és át lehet kérni magad máshoz de az macerásabb mint ha lemondod

2013. jan. 20. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi,azt hiszem én is így teszek majd.Meghallgatom és kész.
2013. jan. 20. 19:08

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!