Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Vállalnál így babát, vagy...

Vállalnál így babát, vagy várnál még?

Figyelt kérdés

24 és 30 évesek lennénk a baba születésekor, 5 és fél éve vagyunk együtt,menyasszony és vőlegény, 3év együtt éléssel.

Mindketten dolgozunk,a kettőnk jövedelme olyan 110ezer(ez vagyok én) és 180-190ezer a párom,plusz neki még jár havi 10ezer forint az egészségkártyájára,illetve 5ezer étkezési csekk.

Autónk van,hitelünk nincs,viszont albérletben élünk. Egyelőre nem igazán van lehetőségünk tovább lépni.

Megtakarításunk 500ezer forint,de ahhoz nagyon nem szeretnénk hozzányúlni,sőt tovább gyűjtögetnénk,mert lakásra,vagy legalább tetemesebb önerőre gyűjtünk.


2013. jan. 5. 11:20
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Mi majdnem fele ennyivel vállaltunk gyereket. 30 évesek elmúltunk, és vidéken vagyunk, a lakhatás olcsóbb, de mi is albérletben vagyunk. Ennyi, már nem volt mire várni, amíg vártunk, sem lett jobb a helyzet. Már én is túlléptem azon, hogy meglegyen minden feltétel előre. Majd eztán a kicsi lesz a hajtóerő.
2013. jan. 28. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 frászkarikaborsó ***** válasza:
Csak akkor várnék, ha 1-2 éven belül tudok saját lakást venni. Ha már most látszik hogy ez nem fog összejönni, akkor nem várnék, mert nincs mire :) Egyébként szerintem a fizetésetek nem rossz, az albérlet egy kicsit fura, de végül is még mindig jobb mint egy svájci frank hitel. Azért ha jó az albi megpróbálnék átszerződni a tulajjal valami hosszú távú konstrukcióra, hogy ne tudjon pikkpakk kitenni minket.
2013. jan. 28. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
persze hogy bevállalnám.ez nem kérdés
2013. jan. 29. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Utolsó előtti miért fura az albérlet?
2013. jan. 29. 10:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!