Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Csak saját házba vállalnál...

Csak saját házba vállalnál gyereket?

Figyelt kérdés
2013. jan. 2. 18:50
 1/8 schocko ***** válasza:
32%
Gyereket mindenhova lehet vállalni! Nem kifogásokat kell keresni!
2013. jan. 2. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
41%

Ha csak saját házba vállalnék, akkor én 40 a párom 50 lenne amikor az elsőt szülném, így nem! :)


Albiba jön az első!

2013. jan. 2. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
90%
Én vállaltam volna albérletbe is, de a párom nem, így megvártuk mire sikerül sajátot venni. Igaz, hitelre van, szóval még nem teljesen a miénk.
2013. jan. 2. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
37%

NEM

Ami hiteles, az sem a tied !!!

2013. jan. 2. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
76%
Mi albérletbe vállaltuk :)
2013. jan. 2. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
57%
pont ezt akartam írni,hogy amin hitel van,bizony az sem saját lakás...Amúgy igen,vállaltunk albérletbe..Ott is élünk még addig,amíg nem lesz meg a teljes összeg egy hitel nélküli házra...Ötéves tervben már szerepel a vásárlás:)
2013. jan. 2. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Mi saját lakásba vállaltuk már a gyerekeket, de én elég későn találtam rá a férjemre, a korábbi kapcsolatomban pedig egyáltalán nem szerettem volna gyereket.


Azzal kapcsolatosan, hogy a hiteles lakás nem a tied, azért nem mindegy ám, hogy a lakás értékéhez képest mennyi hitel van rajta. Pl. az én lakásomon is volt (már lejárt) hitel, ami a lakás értékének a 10-15%-a volt és simán tudtuk fizetni mindig a havi részletet. Nem devizahitelt vettünk fel.


Akár saját lakásba, akár albérletbe csak úgy vállalnék, ha van megtakarításom és van munkahelyem nekem és a férjemnek/páromnak is. A megtakarítást azért tartom fontosnak, mert a munkahely sosem 100%-osan biztos, még egy saját vállalkozás sem, ill. ha gyesen van az anyuka, akkor nagyon kevés pénz jön be, nem biztos, hogy 1 fizetés elég a megélhetésre. Ha van félretett pénz, mindig van hová nyúlni.

2013. jan. 2. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mi albérletbe vállaltunk gyereket, és nem bántuk meg. Van megtakarításunk, én még GYES-n vagyok, de a férjem jól keres, így nincs gondunk. 5 éve lakunk itt, egy fillért sem emelt még a tulajdonos, ellenben rengeteget javított a lakáson pl: teljes nyílászáró csere, fűtőtest csere, stb. A saját lakásba nem mertünk belevágni, mert ha az összes félretett pénzünket bedobtuk volna, akkor is magas összeget kellett volna felvennünk, arról nem beszélve, hogy nem lett volna vésztartalékunk.
2013. jan. 3. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!