Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit szólnátok, ha anyósotok...

Mit szólnátok, ha anyósotok így ajándékozna?

Figyelt kérdés
Anyósnak 5 unokája van. Kijelentette, hogy mindenki karácsonyi ajándékára 5000 Ft-ot szánt. A legidősebb megkapta kp-ban, a két lányunoka ajándékban. Két fiúnk van, a nagy három éves, a kicsi egy. Közösen kaptak anyóstól egy játékgarázst, amivel a kicsi nem is tud játszani. Ez 6500 Ft-ba került. Nekem elég rosszul esett, hogy egy pici autót, vagy akármit nem kapott a kisebbik, amivel játszhatna. Nektek nem esne rosszul?

2012. dec. 26. 13:00
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

Örülj, hogy egyáltalán kaptak valamit.


Az én gyerekem nem kapott semmit, egyetlen unoka. A szeretője unokájának megvette a tizenakárhányezres verda kamiont távirányítós autóval együtt. Az enyém is örült volna neki, mégis az kapta, akihez semmi köze csak a nagyapjához.


Ennyi...ilyen a nagyi, ezt kell elfogadni, nem lealacsonyodni a szintjére.

2012. dec. 27. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

Anyósom kb. kettő hete adta ide a pénzt, hogy vegyünk ajándékot mindegyik gyereknek, amit mi szeretnénk. Mindhárom gyereknek ugyanannyi pénzt küldött.

(4, 9 és 13 évesek)

A mikuláscsomagok is pontosan ugyanolyanok voltak, pedig saját kezűleg rakta össze. Én is így teszek mindig. Én sem kivételezek, és jól esik, ha én is ezt kapom vissza. Ez nem anyagiasság. Csupán egy kis figyelmesség és intelligencia.

2012. dec. 28. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!