Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A páromnak fontosabb a gyerek,...

A páromnak fontosabb a gyerek, mint én. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Ne értsetek félre,nem akarom azt h én legyek a fontosabb számára,csak azt h egyforma fontos legyek,mint a gyerek. Mikor megszületett a fiunk, a telefonja kijelzőjén egy közös kép volt rólam, és a babáról. Ezt lecserélte,és kirakott egy olyan képet amin csak a kicsi van. Mért tette ezt? Ez mind azt bizonyítja h én nem vagyok olyan fontos... Egyébként ő a férfi. Nekem nem fontosabb a kicsi, egyforma fontosak mindketten, ha választanom kellene,nem tudnék. Ő azt mondta a gyereket választaná,nem engem.
2012. dec. 18. 15:14
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
95%
Minden normális szülőnek a gyereke a legfontosabb a világon!!! Tiszteletre méltó, hogy a férjed ennyire szereti a gyereketeket!!! Sok gyerek irigyelhetné a Tiédet, hogy ennyire szereti az apukája! Gondolj bele mit érezhetnek, akiknek alkoholista apjuk van, aki ráadásul üti-vágja a családját. Férfi létemre maximálisan becsülöm a párodat!!!
2012. dec. 19. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
94%

nagyon sokáig én voltam a laptopján a háttérkép, ez tök jól esett. aztán megváltoztatta egy tök semlegesre. rosszul esett, de nem csináltam belőle problémát.

bár még nem született meg a lányunk, de neki már most ő a fontosabb. minden reggel azzal kezdi, hogy hogy van a pici. először rosszul esett nekem is, de rájöttem, hogy fontos neki a baba, szereti, és ez így van rendjén.

ha választanunk kéne mindketten gondoldás nélkül a gyerekünket választanánk, ez nem is kérdés.

2012. dec. 19. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 A kérdező kommentje:

Ő akarta jobban a gyereket,mert azt mondta ha elvetetem,akkor őt felejtsem el örökre. Tegnap este látta rajtam h valami bánt,én meg elmondtam neki h rosszul esik h fontosabb lett nálam a kicsi. Azt ,mondta képzelődöm,mert mindketten ugyan olyan fontosak vagyunk számára.

Ha hazaér munkából, először hozzám jön oda,és utána a kicsihez.

2012. dec. 19. 10:12
 24/34 anonim ***** válasza:
100%

"Ha hazaér munkából, először hozzám jön oda,és utána a kicsihez."

Te tuti féltékeny vagy. Tudod, lehet hogy én vagyok a hülye, de nem emlékszem, hogy pl. tegnap kihez ment oda hamarabb a férjem, mert nem lényeges. Eszembe sem jut azt figyelni, kihez megy oda hamarabb. Körbepuszil mindenkit amikor hazaér, szerintem attól függ, éppen kit lát meg hamarabb. Szeret minket, ez a fontos.

A telefonján eddig a kisfiunk képe volt, most 2 hónapos a kislányunk, így most csak ő szerepel a képen. Eszünkbe sem jut ebből ügyet csinálni.

2012. dec. 19. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
100%
A 08:00-s vagyok. Nekem nagyon furcsa a hozzáállásod. Azt megérteném, hogy ha egy másik nőre lennél féltékeny, vagy ha egy olyan gyerek képe lenne a párod mobilján, akinek nem Te vagy az anyja. De így? Most keményen fogok fogalmazni, és nem bántani akarlak, de az én véleményem szerint undorító dolog a saját gyerekedre féltékenykedni!
2012. dec. 19. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem keress fel egy pszichológust. Nem bántásból írom. Ez a hozzám jön oda először dolog... Kb. 4 éves testvérféltékenységgel szenvedő kisgyerek szintjén vagy. Ez előbb-utóbb éreztetni fogja magát a gyerekkel való kapcsolatodon.
2012. dec. 19. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 A kérdező kommentje:
Nem vagyok féltékeny!!! Csak bánt h valaki olyan fontosabb számára,akit én szültem neki. És ezért háttérbe szorultam?Persze h rosszul esik! Egyforma fontos kellene h legyen a feleség és a gyerek,mert ha nincs feleség,nincs gyerek sem.
2012. dec. 19. 11:09
 28/34 anonim ***** válasza:
100%
Akkor most erre mit írjunk. Valóban nincs anya nélkül gyerek, ahogy apa nélkül sem. Biztos hálás neked, hogy van a gyerek, ahogy te is neki. Én is az vagyok, de elsősorban azért amilyen apa! nem azért meg "megcsinálta"
2012. dec. 19. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
Kedves Kérdező, úgy viselkedsz, mint egy durcás óvodás kislány!
2012. dec. 19. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 A kérdező kommentje:

:) Köszi a válaszokat.

Kicsit félre értettetek.. Örülök h szereti a gyerekét, csak ne szoruljak miatta háttérbe. Nem béranya vagyok.

2012. dec. 19. 11:32
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!