Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Tapszeres anyukak. Ti mikor...

Tapszeres anyukak. Ti mikor kezdtetek el fogyozni, tornazni? Van ra idotok?

Figyelt kérdés
En 3 honapos tapszeres anyuka vagyok.Sok kg feljott ram sajnos es nagyon zavar!2 gondom van!1. nincs idom a babamtol tornazni.A parom keson este jon igy kondi es ilyesmi nem megoldhato.A babat nem tudom senkire hagyni.2. nem eszek zoldseget es gyumit is csak keveset.Tobnyire krumplit,tesztat eszek ami nem fogyokuras ugye.Ti mit tennetek az en helyembe?Egyszeruen ne egyek vagy csak minimalisat?Miota haza jottunk a korhazbol nem tunik ugy hogy fogytam volna pedig egesz nap en vagyok a babammal es neha alig van idom leulni enni egyaltalan valamit.Tanacsok?Tapasztalatok?
2009. aug. 20. 13:33
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Én is így voltam ezzel, de vigyázz a nem evéssel, mert utána 5-6 hónapban meg nagyon meg fog jönni az étvágyad, több tápszeres anyukától is ezt hallottam.Ajánlom neked az én módszerem:feleztem az ételadagokat, vacsorára már nagyon könnyűt eszem, ha lehet azt is 6-ig.Ha van otthon végezhető tornadvd-d azt akkor is tudod csinálni egy másik helyiségben, míg a babó alszik.(kivéve ha te is panelben laksz, és az alattad lakók ezt nem díjazzák...)
2009. aug. 20. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia,

a mi kislányunk is 3 hónapos, szintén tápszeres. Rajtam is maradt tizenpár kiló...

Én a baba-mama torna (DVD)mellett döntöttem, egyelőre az is elég, 20 perc és nekem azért tetszik, mert a babával együtt lehet csinálni, ha már tudja tartani a fejét. Nálunk ez megvan, úgyhogy semmi akadálya.

Pár napja kezdtem, az evést igyekszem visszafogni, meglátjuk, mi lesz. Azt tudom, hogy borzasztó izomlázam van...

Ha ez már megy, akkor valami más megoldást kell majd keresnem, baba nélküli itthoni tornát. Addigra már biztos jól ellesz magában is a picur...legalább mellettem vagy nem tudom. Ezt még ki kell játszani...

2009. aug. 20. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!