Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mióta megszületett a pici, a...

Mióta megszületett a pici, a nagyot már nem szeretem. Miért?

Figyelt kérdés

Valaki esetleg van rajtam kívül, aki ilyesmit érzek?

Ez tudom, nem normális, de nem tudok már mit tenni.

A nagy 4 éves, a kicsi 19 hónapos.


2012. nov. 20. 18:48
1 2 3 4
 21/32 porcukormókus ***** válasza:
52%

Na, most ezzel már megint kinél vertem ki a biztosítékot?? A kérdező nem tanácsot kért, hanem "sorstársakat" keresett, és bennem (részben!) talált is.

Őszinte voltam és ez sokaknak nem szimpatikus. Mikor értitek már meg, hogy a piros kéz nem "dislike"-gomb..?

2012. nov. 20. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
37%
Hát Mókuska, szavaid azt sugallják, hogy számodra nyűg a nagyobbik gyermeked.
2012. nov. 21. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
77%
Utolsó: számomra nem ez jött le porcukormókus szavaiból, inkább az, hogy a nehézségek ellenére megpróbál a lehető legtöbbet megtenni a nagyobb gyerekéért is, bár őszintén elismeri, hogy ez keményebb dió, mint a pici gyereket dajkálni.
2012. nov. 21. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 porcukormókus ***** válasza:
90%

Igen, kedves utolsó, ezt próbáltam megfogalmazni, több-kevesebb sikerrel. Igenis nehezebb egy másfél évesnek tartalmas, minőségi programot találni, mint egy 2hónaposnak. De nem nyűg, én ezt egy szóval sem mondtam és nem is erre gondoltam.

Mellesleg "kedves" utolsó előtti, ha használnád a nick nevedet, én is tudnálak Téged becézgetni..

2012. nov. 21. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2012. nov. 21. 22:23
 26/32 anonim ***** válasza:

Számomra felfoghatatlan, hogy hogyan lehet egy anyának a saját gyerekére azt mondania, hogy nem szereti. Csináljon bármi rosszat, viselkedjen bárhogy, ő akkor is a te kicsid, te hordtad 9 hónapig a szíved alatt, tápláltad, ringattad... Vagy ezt már elfelejtetted?

Sürgősen fordulj orvoshoz, és ezt puszta jóindulatból írom!

2012. nov. 23. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 A kérdező kommentje:
Nem felejtettem el, sőt egész nap ezen agyalok, hogy miért érzek így. Rohadt rossz anyának is tartom magam ezért, én sem bírom ezt felfogni.
2012. nov. 24. 16:28
 28/32 anonim ***** válasza:
Akkor miért nem fordulsz olyanhoz, aki segíthet? Mi lesz így azzal a gyerekkel? Ne tedd ezt vele!
2012. nov. 24. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 A kérdező kommentje:

Először betudtam a szülés utáni depinek. De a pici már 17 hós. Köszönöm a segítséget, keresek magamnak orvost, remélem tudnak segíteni.

De egy orvos ezen hogy tud segíteni?

2012. nov. 24. 16:51
 30/32 anonim ***** válasza:
Ez a szakmája. Átbeszélitek a problémát, megért, ad MEGFELELŐ ötleteket a helyzet javítására. Feltárja, hogy mi vezethetett idáig, és ha lehet, az alap problémát is orvosolja. Hidd el, megéri, és sokat segít! Menj, minél hamarabb!
2012. nov. 24. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!