Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Imádom a kutyámat, de 2hete...

Imádom a kutyámat, de 2hete mióta megszületett a pici azóta zavar a jelenléte. Megfog ez még változni? Mit csináljak? Hozzáteszem, hogy a páromon kivül is zavar mások jelenléte.

Figyelt kérdés
2012. okt. 21. 14:13
 1/6 anonim ***** válasza:

Majd, ha kicsit megnyugszol a szülési stressz és sokk hatása alól, akkor majd sikerül mindenkit elviselned.


Pihenj sokat, tessék babázni és fordíts magadra is egy kis időt!

Ha úgy adódik, akkor sétáljatok egy hatalmasat, amíg jó idő van!

2012. okt. 21. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nővéremnek van egy 13 éves kisfia, eddig 3an éltek együtt családként, ő, a kisfiú, és a férje :)

Vettek 4 éve egy westie-t, imádta, ő volt a szeme fénye, babusgatta, fürdette minden nap, imádta egyszerűen. Lakáskutyus, 4 emeletesben laknak.

Szeptember 4-én megszületett a második kisfia, és azóta nem nagyon törődik a kutyával. Szinte meg sem simogatta, nem beszél hozzá, szóval szegényke, kicsit rosszabb sora lett :( Pedig neki is lelkiismeretfurdalása van emiatt, de nem tud mit csinálni evvel az érzéssel.

Nála nem változott azóta :/

2012. okt. 21. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
próbáld felfogni,h a kutya nem tehet semmiről..akár még lehet a kisbabád legjobb barátja.vegyél erőt magadon.
2012. okt. 21. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
33%
Nekem 2 éves a fiam és mióta megszületett én se mindig szeretem,ha ott van a kutyánk.Pedig előtte,ő volt a kis kedvenc.Ezt nem tudom irányítani.De szeretem,csak máshogy.
2012. okt. 21. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
33%
Gyerekkoromtól imádtam az állatokat. Kutyákat, macskákat, hörcsögöt stb. Mióta megszületett az első fiam, undorodok megsimogatni őket... irtózok tőle, hogy megnyaljon egy kutya :( A fiúk már nagyok és ez még mindig nem múlt el! :( Olyan mintha valami fóbiám alakult volna ki tőlük. Nincs is állatunk azóta!
2012. okt. 21. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
48%

Nálam is így volt, mint az utolsó válaszolónál, kb 3 évig.

Szerintem tudat alatt azt érezzük, hogy egy állat vagy egy idegen ember jelenléte veszélyt jelent a kisbabánkra, meg akarjuk védeni, nehogy valami betegséggel, kosszal vagy baktériummal érintkezzen rajtuk keresztül. Ezért tartjuk távol magunkat is hogy megérintsük vagy foglalkozzunk a kutyával.

Én már nem féltem annyira a kislányomat ilyen szinten, úgyhogy nálam már szerencsére 3 év elteltével visszatért a kutyaimádat. Biztos az is közrejátszik, hogy már a lányom is odavan a kutyákért és minden állatért.

Mondjuk a gyerek születése előtt az én kutyaimádatom olyan szintű volt, hogy pl egy beteg kutyát jobban tudtam sajnálni, mint egy beteg gyereket, na ez már nem így van.

2012. okt. 21. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!