Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Milyen nevet válasszak babámnak?

Milyen nevet válasszak babámnak?

Figyelt kérdés
Már van egy Emese nevű lányom. A 17. héten vagyok. Ha fiú lesz, akkor Levente vagy Benedek lesz. De a lány nevekkel meg vagyok lőve... Beszédes nevet nem szeretnék (növénynevek, állatnevek, égitestek, stb...) És nagyon külföldies hangzásút se (Dzseszika, és társaik). Ötlet?

2012. okt. 10. 11:58
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
Gréta, Nóra
2012. okt. 10. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
56%

Emese mellé egyből az Esztert ajánlottam volna, de hát ugye .... :) A Borbála is gyönyörű név.

Az én kislányom Villő. Számára ez a név a telitalálat. Bár aránylag sokan vannak rajta fent akadva, mégis imádom a nevét.

2012. okt. 10. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
Alíz, Luca
2012. okt. 10. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
Adél ???
2012. okt. 10. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim válasza:
Vikória, Dóra, Anna, Eszter... :)
2012. okt. 10. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 A kérdező kommentje:
Hát köszönöm szépen a válaszokat! Mindenképpen megírom, hogy mi lett a végeredmény. Várhatóan hétfőn tudom meg a nemét konkrétabban. Mert a 12-13. héten, azt mondta a doki, ha nagyon mondania kéne most azonnal valamit, akkor azt mondaná, hogy lány. De várjuk ki a végét. Egyszerűbb lenne névválasztás miatt, ha mégiscsak lenne kukaca, de ruhák, meg egyeb holmik miatt, a lány lenne egyszerűbb. :D Kitartást a többi várandósnak.
2012. okt. 12. 09:17
 27/28 anonim ***** válasza:

Egy ismerősömnek Emese és Csenge a lányai, látom ez a páros másnál is felmerült.

Ötleteim: Kinga, Sára, Panna, Róza, Lilla, Luca, Janka, Edina, Kata, Szilvia, Natasa, Csilla

2012. okt. 12. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 A kérdező kommentje:
Hát köszönöm a sok sok választ. Persze a férjemnek egyik sem tetszett, nekem annál több. De a gondviselés megoldotta ezt a hatalmas problémát.:) Mégis van kukija, ami azért elég konkrétan látszott, nem titkolozott. Szóval Levente lesz a neve, Emese mellé szerintem passzol.:) Mindenkinek jó babázást/babavárást/minnél egyszerűbb szülést!
2012. okt. 16. 11:57
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!