Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Milyen nevet válasszak babámnak?

Milyen nevet válasszak babámnak?

Figyelt kérdés
Már van egy Emese nevű lányom. A 17. héten vagyok. Ha fiú lesz, akkor Levente vagy Benedek lesz. De a lány nevekkel meg vagyok lőve... Beszédes nevet nem szeretnék (növénynevek, állatnevek, égitestek, stb...) És nagyon külföldies hangzásút se (Dzseszika, és társaik). Ötlet?

2012. okt. 10. 11:58
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
36%

Boglárka



lányom két éves Boglárka most 20 hetes vagyok ha fiu László Hunor ha Lány Emese Csenge

2012. okt. 10. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
67%

Első!

Réti Boglárka? :)


Kérdező, olvasd végig az utónévlistát...! Neked kell választani!

2012. okt. 10. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
56%
Én a "régebbi" neveket preferálom. Ha lányom lett volna: Melinda. Lehet becézni kicsinek is felnőttnek is. Melcsi, Meli, Linda. Nem túl gyakori, de még is ismert név.
2012. okt. 10. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:
A Csenge tetszik. A Bogi is szép, csak a családban nagyon sok van belőle.
2012. okt. 10. 12:02
 5/28 anonim ***** válasza:
56%
Eszter, Zselyke, Csenge, Kincső.
2012. okt. 10. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
0%
Nagyon egyesszámban írsz! Apuka mit javasol?
2012. okt. 10. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:
A Linda elmegy, a Melinda a mel miatt nekem sosem tetszett. Ha nem lesz menő a gyerekem, esetleg ez is csúfolás tárgyát képezi majd.
2012. okt. 10. 12:05
 8/28 anonim ***** válasza:
56%

A miénk Tünde lesz.


De ezt amúgy tényleg nektek kell eldönteni.

2012. okt. 10. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
Rebeka?
2012. okt. 10. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:
Enikőt, és Emőkét javasolja, de nekem nem tetszik, ezért keresek más bedobható alternatívát. A férjem nem az a fajta, aki rám bízza, hanem az akinek határozott véleménye van. Ezért kell sok ötlet, hogy bevethessem, és egyezségre jussunk, az Emese is így született. Én Kincsőt, Villőt ilyesmiket akartam, ő meg a sokkal hagyományosabbakat Erzsébet, Katalin, Ágnes. Egy komprumisszum volt az Emese mindkettőnk részéről.:) Eszter tetszik, de az én nevem is az, és nem szeretnék ugyanolyan nevet...
2012. okt. 10. 12:11
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!