Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tapasztalt Anyukák. Milyet...

Tapasztalt Anyukák. Milyet válasszak a babámnak?

Figyelt kérdés
babám lassan 6-hó,és át kell térni a 2-es tápszerre.Eddig milumil 1 evett.Most nem tudom melyiket adjam.olyat szeretnék ami nem fogja meg a székletét,és legfőképp nem drága.Melyiket ajánlanátok.Esetleg aki adja a babájának a milumil 2?MILYEN?
2009. dec. 7. 16:50
 1/5 anonim ***** válasza:

Én mindig azt veszem, amelyik akciós. Szerencsére a babám nem válogat, mindegy neki, mind az íz, mind a márka.

A legolcsóbbak általában: DM-es babylove, Mildibé.

2009. dec. 7. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az én babám a milumil 2-őt kapja még mindig, pedig már 11 hónapos. Kb. 9 hónapos volt, mikor áttértünk az 1-esről. Ő szereti nagyon, viszont elég drága. Mivel allergia gyanús a gyerek, ezért 2200 Ft egy doboz, de jó, hogy már csak naponta 2* tápszerezik, így kitart egy hétig. A székletét nem fogja és nem volt még beteg a gyerek.
2009. dec. 7. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A kettes válaszolónak írom, hogy ha allergia gyanús a baba, akkor beszéld meg a gyerekorvossal, hogy nem írná e fel a pepti 1 tápszert (szintén milupa) ami allergiás babáknak van és csak 255.-Ft. mi azt esszük és mégse 2.500.-Ft.
2009. dec. 7. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia! mi is kezdetektől a Milumil 1-t irt a doki, most váltottunk, és maradtunk a milupánál.
2009. dec. 7. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az én babám is a legelejétől milumil 1-est kapott.Én nem mertem váltogtani..ez bejött neki.Most 11 hónapos s a milumil 3-as gyümölcsöset eszi.A dm-ben általában akciós:2099Ft.
2009. dec. 7. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!