Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan válasszak babámnak...

Hogyan válasszak babámnak cipőt egyrészt méret szempontjából, másrészt hogy ne tudja levenni (tépőzár vagy fűzős)?

Figyelt kérdés

Azt tudom hogy nagyobbnak kell lenni, de mennyivel, és honnan tudom megállapítani, hogy jó-e a lábára? Szakboltban segítenek ebben?

Másik gondom, hogy már több kocsicipőt elvesztettünk, mert menet közben leveszi, lerúgja a babakocsi lábzsákja alatt, így már csak azt veszem észre otthon hogy nincs meg. Egy "tipegős" babacipő elég drága hogy elvesszen. Van esetleg olyan fajta ami ilyen szempontból bevált? valószínű Asso-t veszünk, ilyen márkabolt van nálunk. Viszont fűzőset abból nem nagyon láttam, pedig azt talán nehezebben veszi le...


2010. jan. 15. 12:58
 1/2 anonim ***** válasza:

Menjel el a kicsivel a boltba es probaljatok cipot neki.

Majd az elado segit, megmondja a meretet pontosan.

En fuzoset vennek, hogy nem tudja levenni.

Ne csinalj nagy gondot belole, pillanatok alatt kinovi, es johet a kovetkezo cipocske!

2010. jan. 15. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nálunk a fűzősek nem váltak be, csak a tépőzárasak. A fűző roppantul érdekelte, ezért mindig kikötötte, a tépőzár valahogy fel sem tűnt neki. Szóval ezek szerint gyereke válogatja.

Én mindig csak vele vettem cipőt és úgy próbáltuk, hogy jó könnyen felhúzható legyen, akkor biztos nem kicsi. Ha nagy, azt meg látod rajta, mert lötyög.

Az is jó trükk, hogy 2 (átlagvastag) zoknit adsz rá, ha így is rámegy, akkor jó, nem lesz szoros neki.

2010. jan. 15. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!