Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Fontosnak tartottad, hogy...

Fontosnak tartottad, hogy gyermeked milyen hónapban, netán milyen horoszkóp alatt születik?

Figyelt kérdés
2012. szept. 12. 14:55
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Mi is csak a skorpió csillagjegyet szerettük volna elkerülni, így az próbálkozások elején azt a hónapot kihagytuk. És milyen a sors, nem jött össze egy évig, csak február végén sikerült következő évben(akkor már nem foglalkoztam a csillagjeggyel, már féltem, hogy nehezen jön össze)és van egy gyönyörű, akaratos, makacs, de nagyon okos, értelmes skorpió kisfiam, nyilas aszcendenssel, aki imádja az anyukáját!
2012. szept. 12. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

A horoszkóp nem érdekel egyáltalán. Az első gyereknél nem is gondoltunk bele, amikor elkezdtük a "gyártási folyamatot", hogy mikor fog vajon születni. Májusi lett, és szerintem ez nagyon jó volt így. A második már "programozott" volt, azaz júniusban álltunk neki, reménykedve benne, hogy ő is hamar megfogan, azaz még nyáron, és akkor lesz még egy tavaszi babánk. Ő április eleji, és ha lehet, ez még jobb időzítés. :) A harmadikat is így szeretném, tavasz elejére - nem mintha ez kívánságműsort lenne, de rajtunk nem fog múlni. :)


Biztos vagyok azonban abban, hogy minden évszaknak van előnye-hátránya, várandósság és babaszületés kapcsán is.

2012. szept. 12. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Bocsi, hogy off leszek, de nagyon izgat egy kérdés: ha egy baba ki van írva egy adott időpontra, de mondjuk pár nappal előbb vagy később születik meg, ami pont átcsúszik egy másik csillagjegyre, akkor ti komolyan úgy gondoljátok, hogy teljesen más személyiség lesz belőle?


Hogy válaszoljak a kérdésre is: nem, egyáltalán nem érdekelt, ha hinnék ha horoszkópban, akkor sem foglalkoztam volna ilyesmivel egy vetélés után, csak hogy jöjjön össze és legyen egészséges. De fel sem merült, mert baromságonak, néphülyítésnek tartom a horoszkópot.

2012. szept. 12. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Engem hidegen hagy a horoszkóp, fogalmam sincs milyen jegyű a két gyerekem. Pedig utána nézhetnék, de nem fogok.
2012. szept. 13. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Október 28-ra voltam kiírva. Én éppenhogy jobban örültem volna egy skorpió babának, féltem, hogy hamarabb jön, és mérleg lesz. (Az apja az, és köszönöm, egy döntésképtelen egyéniség elég a családban. Inkább legyen akaratos, de határozott.)

Nos, 20-án már nagyon fenyegetett a doki, hogy ebből 1-2 napon belül baba lesz, de a lánykám hallgatott rám: október 24-én bújt ki a kis skorpiócskám. :)

2012. szept. 13. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Csak az egyik válaszra reagálva: az én lányom koraszülött volt, ha időben születik, akkor oroszlán lenne, de mivel egy hónappal előbb jött így rák lett. Na ilyenkor mi van? Ugyanazt a gyereket szültem meg, ugyanazzal a személyiséggel, szóval ezt én sem értem mi van ilyenkor. De nem is nagyon érdekel a horoszkóp így én nem vettem figyelembe a fogantatáskor.
2012. szept. 13. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Off: Szerintem ezt azzal magyaráznák, hogy úgy volt elrendelve, hogy előbb/később szülessen meg, tehát nem a személyisége változott meg a pocakodban. (Egyébként én nem "hiszek" a horoszkópokban, max. kíváncsi vagyok, hogy ezeknek a népi megfigyeléseknek van-e valamennyi alapjuk, ugyanúgy, mint pl. az időjárásnál.)
2012. szept. 13. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Tavasz végi, nyár eleji babát szerettünk volna. No és kislányt. Így aszerint voltunk együtt. Hát rögtön "úgymaradtam". :)


Nem akartam nagy hassal korcsolyázni a csúszós járdán (januárban voltam 20 hetes még viszonylag kicsi volt a pocakom elfért a nagykabát alatt) és nem akartam nagy hassal megpusztulni 40 fokban sem. :) További szempont volt, hogy mire jön a tél megerősödjön egy kicsit.


Június elején született a hercegnő.

2012. szept. 13. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Igen, szerettük volna, hogy bika legyen, mert az egy szuper jegy :) De nem jött össze sajnos. A próbálkozást viszont nem hagytuk abba, így rák lett belőle :) Azt hittem az is szuper jegy, de megmutatkozik a nehéz oldala is...
2012. szept. 14. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!