Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Fontosnak tartod a népességfog...

Fontosnak tartod a népességfogyás megállítását?

Figyelt kérdés
2010. jan. 11. 23:28
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
77%

Nem... A földön túlnépesedés van, csak a magyar fogy. Tönkrevágják a bolygót. Én pedig nem azért fogok szülni, hogy ne haljunk ki, hanem magunk miatt. Nem akarom magam valami állatnak érezni akit tenyészteni kell. Magyarnak érzem magam, de nem vagyok sem nagy hazafi, sem a politika nem érdekel, sem terjeszteni nem akarom a magyarságot. Szeretek magyarnak lenni de ez épp elég. De ha valaki nagyon rámszáll akkor mondhatom hogy csak félig vagyok magyar. :D Ebben az esetben viszont, ismerve a magyar mentalitást, rámszálnának hogy húzzak innen, az országukból.

Most lehet lepontozni.

2010. jan. 11. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
93%
Nem. Annyi babánk lesz, amennyit tisztességesen fel tudunk nevelni.
2010. jan. 11. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
89%
Nem.Igaza van az első írónak.A földön túlnépesedés van..
2010. jan. 11. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim válasza:
77%
Nem, így is sokan vagyunk, ráadásul sok a hülye is.
2010. jan. 12. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
91%
Én is az elsővel értek egyet. Na meg az összes eddigi hozzászólóval. Én is annyi gyereket fogok szülni amennyit tisztességesen fel tudok nevelni. Biztosan lesz kistesója a fiamnak, de én sem érzem magam tenyészkancának. Arról nem is beszélve, hogy minek szüljek egy rakat gyereket? Azért, hogy ne tudjam taníttatni őket és aztán gyarapítsák a segélyből élők vagy munkanélküliek táborát? Az államnak se jó ez...
2010. jan. 12. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
74%

Szia.

Én nagyon fontosnak tartom, de a világon senkit nem kényszerítenék rá, hogy sok gyereket szüljön, ha egyszer nem akar!

De a mostani lányok/nők gondolkodása már nagyon sokat változott a 2-3 generációval ezelőtti nőkhöz képest. Akkor nagyobb százalékban voltak azok, akik a családalapítást helyezték előtérbe a karrierrel szemben, most pedig pont fordítva van.

Én sok gyereket szeretnék, de nem kizárólag azért, hogy Magyarország népessége nőjön, hanem azért, mert imádom a gyerekeket és olyan jó ábrándozni róla, hogy nagycsaládban élünk...

2010. jan. 12. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim válasza:
96%
00:09 - Szeretnék nagy családot, 3-4 gyereket, klassz lenne, de NINCS PÉNZEM, hogy 2-nél többet be merjek vállalni. A szüleim is csak 2 gyereket vállaltak, és többre nem is lett volna se pénz, se hely egy 1+2 félszobás panelban (főleg, hogy 1 lány 1 fiú sikeredett, nekem van a legkisebb szobám, öcsémé csak egy kicsit nagyobb, a szüleimé pedig egyben a nappali is). 20 év után letörlesztették a lakást, idén fejezték be a fizetést. Ennyire volt lehetőségük, szerettem volna még egy tesót, de hova, meg miből?
2010. jan. 12. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
89%
Én is gyakran ábrándozok arról, hogy nagy családom lesz. Aztán eszembe jut, hogy mi a bánatért hajszolnám saját magam, a férjemet és azt a 4-5 gyereket, aki szülnék a nélkülözésbe? Biztos, hogy 2 gyereknél többnek nem tudnám biztosítani, hogy tovább tudjon tanulni és nem tudnék nekik olyan gyermekkort biztosítani amit minden gyerek megérdemel. Ugyan miért ártanék éppen azoknak akiket a legjobban szeretek? Szóval maradok a kettőnél ha kihal a magyarság, ha nem.
2010. jan. 12. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
91%

Ezt érdemes megnézni.


[link]

2010. jan. 12. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
85%
Nem része a programomnak, hogy én magam megállítsam a népességfogyást Magyarországon. Amikor gyereket vállaltam, egy percig sem az motivált, hogy egyel több magyar ember legyen az országban.
2010. jan. 12. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!