Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Első babát várók, akik szeptem...

Első babát várók, akik szeptemberre vagytok kiirva, hogy vagytok? 39hkm

Figyelt kérdés
hol fogtok szülni? alvással hogy álltok? jóslók? kórház? :-)

2012. szept. 3. 23:04
 1/9 anonim ***** válasza:

Szeptember 23-ra vagyok kiírva, a Szent Imrében fogok szülni. Egyelőre semmi jelét nem adja a kisfiam, hogy sietne kifelé, egyedül a hasam jobb felső része szokott fájni, de ez sem vészes, inkább kellemetlen. Aludni még csak-csak, de amikor meg kell fordulni...

Te hogy vagy kedves kérdező?

2012. szept. 4. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szia!Szeptember 24-re vagyok kiírva,kiscsajszim jól érzi bennt magát.Dél pestiben fogok szülni,eddig úgy néz ki császárral mivel faros,aludni tudok és rengeteget is tudnék:),jósló semmi,ctg egyenes vonal,tök jól érzi magát,de még maradjon is bennt egy ideig!!Mindennel kész vagyok,pihenek!!És te?????
2012. szept. 4. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Szeptember 28-ra vagyok kiírva,pocsékul vagyok :) Nem tudok menni,hajolni,állni,a fekvés borzasztó,óránként felébredek =D Lánykám egy hete beilleszkedett,ezért nehéz a mászkálás,úgy megyek,mint egy kacsa. =) Folyamatosan jóslózok,tegnap 3órán keresztül voltak 10percesek,de mindig elmúlik. Az NST-m tele van bazi nagy görbékkel,és már nagyon türelmetlen vagyok. A Bajcsyban fogok szülni,annál aki épp bent lesz.

2012. szept. 4. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

én Szept. 20-ra és a Mávaba fogok szülni, aludni nagyon nehezen szoktam ha el is alszok 2óránkánt kelek pisilni.

a hátam leszakad :S

2012. szept. 4. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Sziasztok


Szegeden fogok szülni és szept 23-ra vagyok kiírva a kislányunkkal. Második baba lesz.


Elég rosszul vagyok. Nehezen alszok, sokat kell forgolódnom, ami már nagyon fáj és sokszor kelek jóslókra vagy keményedésekre. A méhszájam bő 2 ujjnyira nyitva van. Vasárnap volt egy kis tágulásos vérzésem is, azóta viszont semmi ilyen. Éjjel alig aludtam valamit, egy csomószor felébredtem a jóslók miatt, így ma elég rossz a kedvem és iszonyatosan álmos vagyok. Tegnap óta nincs kedvem semmihez, annyi erőt nem tudtam magamban összekaparni, hogy összepakoljam a lakást. :( Tegnap is meg ma is iszonyatosan fáj a derekam és a hátam alsó része, amit néha afenekemben is érzek.

Vasárnap a dokim azt mondta, hogy már csak napok vagy max egy hét van hátra. Hát nem tudom. Kiváncsi vagyok mikor érkezik meg a baba.

2012. szept. 4. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Én is szept. 23.-ra vagyok kiírva, és Szegeden fogok szülni.

Még mindig farfekvéses a kisfiam, így valószínűbb a programozott császár. Hétvégi hidegfronttól voltak jóslófájások, 10 percenként jöttek, de a tusolástól abbamaradtak. Tegnap is volt egy csomó keményedés, de rendszertelenül. A tegnapi CTG semmi komolyat nem mutatott, így szerintem húzzuk még egy darabig.

Ami még nagyon kellemetlen az a lábdagadás és a gyomorégés. De lényegében jól vagyunk :)

Mindenkinek könnyű szülést és egészséges kisbabákat kívánok :)

2012. szept. 4. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szia! Szept.28-ra vagyok kiírva,de úgy érzem hamarabb ki fog bújni. Nagyon lent van,nagyon nyom,nagyon szúr,nagyon sok a jósló,hányingerem van és szar a közérzetem,irtó sokat keményedek. Voltam már jobban is,de most elkezdett dolgozni bennem valami,állandóan tehetnékem van,mindig találok rendezgetni valót,pakolászok,pörögNÉK,csak már nem tudok :) alvással annyi gond nincs,csak amikor át kell fordulni,na az egy külön mutatvány :) valahogy így képzelem el a nyugdíjas éveimet is :D kisfiú lesz,nagyon várjuk,csak lenne már itt az idő... Eléggé vánszorog így a vége felé :( és Te,kedves kérdező,hogy vagy?
2012. szept. 4. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Sziasztok, köszönöm a válaszokat!

Én már pár nap múlva a 40 hetet töltöm, tegnap voltam orvosnál, és még mindig teljesen zárt a méhszájam, a jóslók és haskeményedések ellenére is. Szedem a homeopátiás méhszájpuhító bogyókat, eddig eredménytelenül.

Az alvás helyett csak fetrengés van éjszakánként, de az nagyon nehéz, mikor fordulnék, dehát ez van :-)

Én egyébként a Péterfyben fogok szülni.

Kicsit rossz érzés az,várni hogy na mikor jön már, kiszámíthatatlan,már nincs az hogy van még kb 3 hetem :-) szóval bármelyik percben lehet, és rosszt azt is hallgatni,hogy mindenki csak azt mondja hogy minden meg fog változni..., meg hulla fáradt leszel...,meg készülj fel..., meg körülbelül inkább akaszd fel magad... :-) vagy csak én vagyok más típus,de én nem aggódom ennyire túl! :-) További szép babavárást mindenkinek! :-)

2012. szept. 7. 11:18
 9/9 anonim ***** válasza:

:))

Ha első baba, akkor tényleg minden fenekestül fel fog fordulni, majd meglátod, de Te is meg fogod oldani, mint mindenki más, ughogy fel ne kösd magad!!!!!! :)

Kitartást neked, és a többi kismamának is!! Könnyű szülést.

3gyerekes

2012. szept. 8. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!