Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Fontosnak tartottad, hogy...

Fontosnak tartottad, hogy gyermeked milyen hónapban, netán milyen horoszkóp alatt születik?

Figyelt kérdés
2012. szept. 12. 14:55
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Horoszkóp nem érdekelt, de az igen, hogy őszi-téli gyerek legyen. De ez is csak a másodiknál és a harmadiknál volt fontos, az elsőnél nem (ruhák miatt, hogy jók legyenek a kistesókra is).
2012. szept. 12. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
41%
Persze! Csak akkor próbálkoztunk, hogy abba bizonyos a hónapba szülessen meg, ha nem jött össze, akkor vártunk egy évet. Micsoda kérdés ez? Vannak akik örülnek ha összejön a gyerek jópár hónap/év próbálkozás után, nemhogy még ezt figyeljük.
2012. szept. 12. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

Jajj,de vártam már az efféle rosszmájú kommentet,mint a tiéd kedves második... Okos vagy :)


Elsőnek köszönöm a választ!

2012. szept. 12. 15:04
 4/19 anonim ***** válasza:

nekem november, január és februári születésűek

szal az volt fontos h téli gyerek legyen (jó jó tudom a november az ősz de már akkor hideg van)

nagyon jó volt h nem nyáron a 40fokban voltam nagy pocakkal :-)

2012. szept. 12. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Igen-igen,ez jó szempont és gratulálok,mert akkor sikerült is,hogy téli születésű babák legyenek! :)
2012. szept. 12. 15:08
 6/19 anonim ***** válasza:
61%

Nagyon nem néztem,hogy mikorra kéne megszülessen,csak egyet nem akartam,hogy skorpió legyen.6 hónap próbálkozás után összejött a pici,de ha abban a 6 ba nem,akkor biztos kihagyom a következő 2 hónap próbát mert akkor egy kis skorpió kisasszony uralná a házat.

Így is kicsit makacs,de befolyásolható.Mérleg,oroszlán asszcendensel.

2012. szept. 12. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
61%

Igen is meg nem is :)

Az első babám augusztusi Oroszlán. Nem gondolkodtam a fogantatásakor, hogy mikorra fog "kijönni" (mellesleg előbb is jött), de így utólag örülök, mert egy nappal egy régen elhunyt kedves családtagom 100. szülinapja előtt született és sok apróságban hasonlít is rá személyiségében (persze nem ugyanaz :) ).

Második gyermekemet már tudatosan nem szeretném a legnagyobb kánikulában szülni, mert elég sok egészségügyi problémám volt emiatt (is). Plusz örülnék neki ha újra olyan jegyű lenne, ami már "bevált" az életemben, de ha mégse, örömmel állok új tapasztalatok elé is.

2012. szept. 12. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Igen, valamennyire ez alapján is próbálkoztunk. Azt szerettem volna, ha télen vagy tavasszal születik. Összejött a 4. próbálkozós hónapunk, így februári születésű ikerfiam lettek. Pont a Vízöntő/Halak rodulóra voltam kiírva, imádkoztam,hogy ne hordjam őket túl:) Szerencsére 18-án a dokim már nem engedett haza, indított este és 19-én meszülettek a fiúk, Vízöntőként.

Ja, meg azt sem akartam, hogy skorpió legyen, a férjem és a nővérem az, és mit ne mondjak...elég belőlük:)

Persze az egészség mindennél fontosabb, bár közhelynek tűnik, de így van. Azért nem hagynék ki egy próbálkozós hónapot,hogy jaj, csak skorpió ne legyen, mert hát az élet úgyis produkálhat...

Ha még szülnék, szeretnék szintén így télen vagy tavasszal szülni!

2012. szept. 12. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Amikor próbálkoztunk, akkor eszembe sem jutott, hogy ezt számolgassam. Viszont a terhességem elejétôl biztos volt, hogy egészségügyi okok miatt programozott császárral fog születni, és pont a Rák/Oroszlán fordulón. A rákot választottam, mert szép emlékeim vannak velük, az oroszlánokkal kapcsolatban már kevésbé.
2012. szept. 12. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Egyetlen dolgot nem akartam nagyon, mégpedig azt, hogy áprilisi legyen. Nem tudom miért, de ezt a hónapot nem szeretem. Úgyhogy számolgattam, és ha áprilisra született volna, akkor védekeztünk abban a hónapban, hogy ne úgy foganjon. Tavasz végi/nyári (de nem nyár végi) babát szerettünk volna, akkor még nincs annyira meleg, és ha ovi/suli van nem lesz évvesztes sem, így is sikerült... június elején született a fiunk, aki már 1,5 hete óvodás. :)
2012. szept. 12. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!