Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Zselyke név mennyire népszerű?

Zselyke név mennyire népszerű?

Figyelt kérdés

Főleg nógrád megye érdekelne. Nekem már 4-5éve tetszik, akkor egy Zselykét ismertem 18 éves. De itt olvasom hogy már kezd "divat" lenni? Eddig nem tudtam hogy vannak ilyenek hogy divat nevek.

És mik tartoznak még ebbe a kategóriába?

Nekem fontos hogy ne legyen egy név nagyon gyakori.



2012. szept. 10. 14:40
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen, egyre több a Zselyke ( nekem is tetszik egyébként), nagyon elcsépelt még a Hanna, Luca , Míra...
2012. szept. 10. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

[link]

Zselyke benne van a 100 legnépszerűbb névben mostanság.

Én egyet sem ismerek, de itt a gyiken sok anyuka írta ezt a nevet.

2012. szept. 10. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Az komoly.

Ilyenről még sosem hallottam.(Bp-n)

2012. szept. 10. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Manapság egyre népszerűbb.

Én ezelőtt 12 évvel döntöttem el, hogy ezt a nevet szeretném a majd a lányomnak, akkor még nagyon ritka volt.

2012. szept. 10. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én is itt a GYK-n olvasom sokat ezt a nevet. Családban, baráti körben nincs a kisgyerekek között, de többeknél "listás" név volt, főleg akik az (ős)magyar neveket kedvelik. Szóval szerintem az utóbbi 1-2 évben lett egyre ismertebb és felkapottabb, 10 éve nemigen hallottam még erről a névről.
2012. szept. 10. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Az ismeretségi körben nincs Zselyke, de egyre több helyen hallom.

2011-ben 75. lett a Top 100 listán és 158 kislány kapta, 2010-ben 89. volt és 115-en kapták, elötte években nem került be a Top 100-ba, akkor 120-nál kevesebben kapták országosan.

Érdemes az ismeretségetekben körbe nézni. Elő fordulhat majd, hogy 1-2 Zselyke még lesz az ismeretségben, de még nem olyan gyakori mint a Hanna, Jázmin

2012. szept. 12. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Sziasztok!

Az én kislányom Zselyke.Nem népszerűség alapján választottuk,ugyanis előtte soha nem hallottuk.Az utónév könyvben találtuk és nagyon megtetszett.A mi utónév könyvünk szerint jelentése:óhaj.Mivel sokat vártunk a babára,mi a jelentése alapján választottuk.

Ő is benne van a 2011-es 158-ban. :-)

Születése előtt kb. 2 évvel megvolt a neve.

Mostanában én is gyakran hallom.Lehet,hogy ez is divatnév lesz. :-(

2012. szept. 12. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Rentai válasza:
A legjobb barátnöm Zselyke.
2012. szept. 26. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!