Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A Katalin szép név lenne majd...

A Katalin szép név lenne majd a kislányomnak? Mindig is tetszett ez a név, és az érdekel most mennire népszerű.

Figyelt kérdés
A családnév pedig Szarka.
2009. febr. 5. 22:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
58%
Szerintem szép név. Mindig is népszerű volt, úgy értem, hogy nem divatnév. Illik a vezetéknévhez is. Neked is tetszik, úgyhogy semmi akadálya, hogy ezt a nevet kapja majd a kislányod :-)
2009. febr. 5. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
45%
Ez most vicc? :D Majdnem, mint a Sarka Kata. Én ebben a pillanatban, ehhez a vezetéknévhez nem adnám a Katalin nevet.
2009. febr. 5. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
43%

Biztos vicc :-))

SzarKAtalin?

2009. febr. 5. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
78%
Én nem gondoltam semmire mikor olvastam a kérdésedet, de ha tényleg valós a kérdés akkor ne add ezt a nevet a babának, mert ha a felnőtteknek ilyen a fantáziája akkor milyen lesz a gyerekeké, ha majd iskolába járnak!
2009. febr. 5. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
60%

Hát igen, sajnos a gyerekek legalább annyira kegyetlenek, mint amennyire kreatívak, ha mások rovására megy a vicc.

Én nem adnám a helyedben, esetleg 2. keresztnévnek.

2009. febr. 5. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
81%
Érdekes lenne így együtt a vezetéknévvel,az biztos.Mondjuk nekem alapból nem tetszik,de persze ez nem jelent semmit.
2009. febr. 5. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
82%
Ha nem akarsz szegénnyel kiszúrni akkor ne add neki. Az én vezetéknevem Pálinkás. És erről nem is tehetek, mégis kínszenvedés volt az iskolában. Még most is felhúzom magam ha valakinek bemutatkozom és megjegyzéseket tesz.
2009. febr. 6. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Jézusom...Hmm..Én mikor olvastam a kérdést nem gondoltam volna,hogy vicc és eszembe nem jutott volna a 2-dik és a 3-dik válaszolonak a "feltételezése"!De az tény ha a felnőttek ilyenek akkor a gyerekektől mit lehet várni?!

A a kérdés valós akkor szerintem nagyon szép név és amikor jártam be a kórházba nst-re a szülésznő mondta manapság nagyon csak dívat nevek vannak és aznap született egy kislány nála és Katalin lett!A szülésznő nagyon megvolt lepödve és örült neki,hogy így keresztelték a kislányt,mert manapság max.:a Kata van simán.

2009. febr. 6. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
52%

a Katalin szép név, de ehhez a vezetéknévhez nem illik. nekem is egyből a "kaka" jutott eszembe. én nem tenném ki ennek a gyerekemet, nagyon kegyetlenek az oviso, iskolások egymással. biztos, hogy csúfolnák.

egy olyan megoldás lehetne még, hogy 2 vezetéknevet adtoka kislánynak: a férjedét és a tiédet kötőjellel. (pl. szarka-molnát katalin) Ha mindneképpen ragaszkodtok ehhez a ker.névhez, ez jó megoldás lenne!

egyébként az én kislányom Katinka:)

2009. febr. 6. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Jobban átgondoltam, és tényleg nem lenne szerencsés ha az emberi ürülék neve kétszer is szereplne a nevében.
2009. febr. 6. 22:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!