Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit gondoltok erről a névről?...

Mit gondoltok erről a névről? Komolyan lehet venni vele a gyereket?

Figyelt kérdés
Kislánykát várok, és majdnem egy hete beugrott az a név, hogy Alba. Nagyon megtetszett, utánanéztem, és anyakönyvezhető Magyarországon. Anyukáméknak nem nagyon tetszik, a párom szüleinek se, de nekem nagyon. Szerintetek vállalható? Van vele valami baj?

2012. aug. 10. 19:56
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Vállalható. Szép. A jelentése: fehér. Jó egészséget nektek!
2012. aug. 10. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
77%

Ha passzol a vezetéknévhez, akkor vállalható:) szerintem szép, csak nekem az albatrosz jut róla eszembe. (majdnem biológus lettem:))


Egyébként apukának tetszene? mert az is fontos!

Nekünk is olyan lánynevünk volt,hogy jóformán senkinek nem tetszett, de mikor úgy mondtuk,hogy eldöntöttük,ez lesz, már senki sem szólt be.

2012. aug. 10. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
68%
Nem adnám, de én konzervatív vagyok névadásban. Nekem túl extrém. Hogy komolyan fogják-e venni, az a gyermek személyiségétől függ majd.
2012. aug. 10. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:

Nekem tetszik.

Szerintem nem komolytalan név egyébként.

2012. aug. 10. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
Komoly név, amit felnőttként is büszkén viselhet. Nekem személy szerint ugyan nem tetszik, de én is konzervatív vagyok ilyen kérdésben, mint egy másik hozzászóló előttem.
2012. aug. 10. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:

Nekem akkor tetszett meg, mikor láttam az időutazó felesége cimű filmet. Nézd meg, nagyon szép film :)

Ha külföldön élnék, el is gondolkodnék ezen a néven, így nem adom.

Ha meghallom másnál, nem fogok megrökönyödni. Jobb, mint a mostani divatnevek.

2012. aug. 10. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
74%
Nekem az Alba Volán busztársaság jut róla eszembe
2012. aug. 10. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
Szerintem vállalható név, egyedi és nem gagyi, ha illik a vezetéknévhez nyugodtan adhatod neki szerintem.
2012. aug. 10. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
Én nem adnám.Nekem személy szerint nem tetszik.És ha nem írtad volna hogy lányod lesz,nem tudtam volna hogy fiú vagy lány név.De ez a ti döntésetek,nektek kell eldönteni.Az én kislányomnak is ritka neve van,na nem külföldi.Én a terhességem elején eldöntöttem hogy ezt a nevet kapja ha lány lesz,mert annyira tetszett.Nem tudott volna senki lebeszélni róla.
2012. aug. 10. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
42%
Nem akarlak elkeseríteni de szörnyű!!!!!!!Ne tedd ezt a kicsiddel!!!!Add esetleg második névnek....
2012. aug. 10. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!