Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák! Miből mennyit vesztek...

Anyukák! Miből mennyit vesztek, milyen minőségűt? Spóroltok ezzel?

Figyelt kérdés

Tehát kíváncsi vagyok ti milyen minőségű dolgokat vesztek mennyiért, miket. Spóroltok ezekkel a dolgokkal? Én pl csomo mindenből keresem az olcsóbbat igy félre tudok rakni és veszek belőle mást a gyereknek.


Pl én igy vásárolok a babámnak :


- Tápszer (lactogen 600G) 960 FT

- Pelenka (100 db No name) 4000 FT

- Kaja (én főzök neki, vagy az otthoni kosztot kapja) -

- Popsitőrlő (4 darabos csomag márkás v márkátlant) kb 1000-1500 ft

- Popsikrém (orvos irja ki) 600 ft



Ezeket veszem neki kb, meg ami marad plusz abból ruhát, játékokat egyebeket.



ti miket vesztek a babátoknak? Mennyit "szántok" rá?


2012. júl. 29. 13:03
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Nekem egy majdnem 2éves és egy 3,5hós lányaim vannak. A kicsi most lett tápszeres Milumil HA-t kap ez 2200ft receptre 4dobozzal vettünk egy hónapra. Nem olcsó,de nem váltanék csak az ára miatt. A nagyobb lányom tejet iszik. Pelenkából Pamperst veszek mindkettőnek a DM-ben vásárolok és ilyenkor jól jönnek a kuponok, 5-6ezret is megspórolok hónap elején mikor mindent egyszerre megveszek. Popsitörlőből a DM-es fehér csomagolásút használom,popsikenőcs gyógyszertári,de van itthon Sudocrem is.
2012. júl. 29. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!