Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Valaki vett már ilyet "árnyéko...

Valaki vett már ilyet "árnyékoló", hogy ne süssön a baba szemébe a nap utazás közben. Megéri rendelni ilyet? Szeretnék valami jó minőségűt venni, de nem tudom, hogy ez nem-e átverés?

Figyelt kérdés
[link]
2012. jún. 18. 15:57
 1/10 anonim ***** válasza:
Igen, nekünk van, bár én féláron jutottam hozzá. De szerintem nagyon megéri teljes áron is, mert tényleg leárnyékolja a teljes ablakot. Ebben a hőségben szuper.
2012. jún. 18. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem tudom... Mi inkább lefóliáztattuk a kocsit. Hátsó szélvédőre és a hátsó ablakokra a legsötétebbet, az első oldalsóra is ment meg egy csík az első szélvédőre és nem volt 30e ft. Így legalább az egész autó védve van.
2012. jún. 20. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom hogy nem szabad lefóliáztatni, legalábbis az első ablakokat biztos nem.
2012. jún. 20. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Tök sötétre nem is. Be van szabályozva. Mondjuk annál sötétebbre is lehet, csak a műszakin akkor többet kell fizetni, hogy átengedjék.
2012. jún. 20. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
A hátsókat meg akár koromfeketére is lehet, szabályosan.
2012. jún. 20. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Megvetted kérdező? Én is venni szeretnék, de vannak kétségeim. Pl nem tépi fel a menetszél??
2012. jún. 27. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
És vajon le lehet szedni aztán fel lehet rakni újra?
2012. jún. 27. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Le lehet szedni és fel lehet rakni újra, és én ma 130-km/h-val mentem és egyben maradt. Nem ez volt az első alkalom.
2012. jún. 27. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Én sem mertem megvenni:) a kétségek nálam is megvannak.
2012. jún. 28. 05:56
 10/10 anonim ***** válasza:

Én írtam nekik levelet, szépen válaszoltak is. De nyilván nem fogja azt írni, hogy ne vegyem meg, mert az első szél letépi, az első esőt bevezeti stb.

Na mindegy....vagy igen vagy nem.

2012. jún. 28. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!