Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit gondoltok tökéletes az...

Mit gondoltok tökéletes az életem?

Figyelt kérdés
A barátaim folyton azt mondják hogy nekem minden sikerült 30éves vagyok a férjem 31éves ingatlanos három gyerekem van Dávid 5éves Elizabeth 3éves Kevin 1éves.Lakberendező vagyok .Írjátok véleményeiteket.
2009. júl. 14. 21:19
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, miért fontos neked, hogy mások is azt mondják, hogy tökéletes az életed. Erre tudnál válaszolni? Ha te annak érzed, akkor az, hiszen ez szubjektív. Nekem az enyém az, pedig merőben más mint a tiéd. Egyrészt én csak 22 éves vagyok, és csak egy gyerekem van, és nem vagyok lakberendező. Viszont meg vagyok vele elégedve, hogy szülés előtt volt szerencsém dolgozni egy nagyon jó csapatban, amit imádtam, és ami sokat fejlesztett a képességeimen, örülök, hogy most azt tanulhatom, amire mindig is vágytam, örülök, hogy sok helyre eljutottam (relatív, hogy sok, én még nem jártam a tengeren túlon, de ettől még nem érzem kevésnek azt, hogy én hol jártam), rengeteg érdekes embert ismerek (számomra érdekesek, lehet, hogy te nem értékelnéd őket), fantasztikus élményeim vannak, tapasztaltam jót is, rosszat is. Nekem ez így tökéletes. Van egy egészséges fiam, aki napról napra okosabb, és megtanított a türelemre. Kevés pénzből élünk, ezáltal megtanultam a beosztást, a mértékletességet, megtanultam értékelni azt, amim van, és megtanultam küzdeni a céljaimért. Én ezekre a dolgokra vagyok büszke, ezek azok, amiktől tökéletes az én életem. Legalább is annak fényében, amiket eddig átéltem, most ez a tökéletes, de talán ha 10 év múlva visszanézek, azt mondom, hogy ez még nem volt tökéletes, de addigra már még több számomra fontos dolgot elértem, viszont az is lehet, hogy rosszabb helyzetben leszek és azt fogom gondolni, hogy ez az időszak volt a legjobb. De ezt még az ismerőseim sem tudják megítélni, hát még idegen emberek... Nem is értem, hogy miért velünk, ismeretlenekkel ítélteted meg a saját életed.
2009. aug. 4. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
100%

Miért kellett ezt a kérdést újra felhozni? Miért kell vadidegen emberektől újra és újra hallani, hogy Te boldog vagy vagy sem. Nem érzed? Ha szerinted tökéletes, akkor a pénzed, férjed, gyereid, mindentől függetlenül az. Ha szerinted nem, akkor láthatnak kívülről akármilyen tökéletes kis családnak az emberek, Te akkor sem érzed magad annak. Miért vágysz ennyire vadidegen emberek megerősítésére arról, amit csak te érezhetsz magadról.

Tényleg érdekelnének a válaszok!

2009. aug. 4. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
82%
biztosan tökéletes..nekünk kell ezt tudni? Ápolónő vagyok, egyedül vagyok, van egy 9 hónapos fiam, és tökéletes az életem, mert ő van nekem:)
2009. aug. 4. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
100%

28 eves vagyok, a ferjem 29, egy gyarban melozik, van egy 5 honapos kisfiunk, alberletben elunk, en itthon vagyok a kicsivel. Es az en eletem tokeletes, mert ok vannak nekem.

Az hogy a tied milyen magadnak kene tudnod.

2009. aug. 4. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
100%
az enyém tökéletes, a tiéd meg nem érdekel, ez a véleményem :)
2009. aug. 5. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
Szerintem ez a csaj mazohista...miért nem ír kommentet?
2009. aug. 5. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!