Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit gondoltok tökéletes az...

Mit gondoltok tökéletes az életem?

Figyelt kérdés
A barátaim folyton azt mondják hogy nekem minden sikerült 30éves vagyok a férjem 31éves ingatlanos három gyerekem van Dávid 5éves Elizabeth 3éves Kevin 1éves.Lakberendező vagyok .Írjátok véleményeiteket.
2009. júl. 14. 21:19
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
99%
Akkor miért nem azokat a dolgokat írtad le amik fontosak? Ha tőlem megkérdeznék, hogy miért vagyok boldog, eszembe nem jutna ezeket felsorolni.
2009. júl. 14. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
100%
170 cm, 54 kg, szőke hajú anyuka vagyok. Szerintetek szép vagyok? Ezek mind külsőségek és sztereotípiák. Ahogy olvastam a soraidat valóban kirajzolódott előttem egy szép család, ahogy anya játszik a gyerekekkel, apa a laptop előtt matat, természetesen mindez egy gyönyörű természetközeli házban. Úgyhogy igen, jónak tűnik, bár nekem egy kicsit bezavart a képbe az ElizabeTH és a KEVIN nevek, de ettől az idilli kép meg fennáll :D
2009. júl. 15. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
99%

Szia!


Egyet kell értenem az előttem szólókkal, 3 sorból szerinted hogyan lehet megállapítani, hogy tökéletes e valakinek az élete?Meg mindenkinek mást jelent nyilván, valaki, aki nem bírja a gyerekeket elviselni, pl biztos azt mondaná, 3 gyerek??ez csak pokoli szörnyű lehet.

Szerintem, amit te írtál az kb átlag.30-31 éves korukra általában itt tartanak az emberek, de lehet a felszín alatt sötét dolgok húzódnak, a férjed megcsal vagy valami(nem mondom,h így van).

Én 21 éves vok, a párom 22, van saját lakásunk(kinek van 20 évesen már lakása a mai világban??), a párom dolgozik és francia, a gyerekeim 2 nyelven fognak tudni beszélni minimum, anyanyelvi szinten.Már 2 kezemen sem tudom megszámolni hány országban jártam, szeretnek az emberek, élvezem, amit tanulok, az egyetemen népszerű vagyok, sok barátom van.Szerintem tökéletes az életem, de ez alapján Ti szerintem nem tudnátok ezt így megmondani.

2009. júl. 15. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 A kérdező kommentje:
Az utolsó válaszolónak hát 20évesen saját lakás jó van akinek nincs de amikor egyetemre jártam nekem is volt most pedig Budán lakom egy nagyon jó környéken szóval te csak felvágni akarsz a lakásoddal és hány országban voltál na és aztán az egyetem alatt fél évet töltöttem külföldön (Los Angelesben) ott tanultam addig és hogy a gyerekeid két nyelven fognak beszélni arról még mit írsz még nincsennek gyerekeid!
2009. júl. 15. 15:55
 15/36 anonim ***** válasza:
93%

Utolsó vagyok.

Most miért kell ilyen stílusban visszaírni?Én nem bántásból írtam,amit írtam.Én akarok felvágni??Nem te tettél fel egy ilyen kérdést, hogy "szerintetek tökéletes az életem"?Akkor ki vág fel szerinted?

Példának írtam,amit írtam, hogy abból, amit te leírtál hogy a búbánatban lehet megállapítani, hogy milyen az életed?

Wow éltél kint fél évet.Én is éltem kint Kanadában, meg Franciaországban.Ja bocsi, most épp felvágok ugye?

És képzeld babát várok, szóval azt hiszem jogom van a születendő gyerekeimről írni, akik igenis 2 nyelven fognak folyékonyan beszélni.

És az is biztos, hogy normális neveket fogok nekik adni, nem ilyen Kevin és társait....

2009. júl. 15. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 A kérdező kommentje:
Én sem bántásból írtam és a kérdés sem felvágás csak az ismerőseim mondják állandóan ezt amúgy meg mi bajod a Kevin névvel?
2009. júl. 15. 17:18
 17/36 anonim ***** válasza:
100%
Miért érdekel ennyire, hogy mások mit gondolnak az életedről? Ha Te tényleg boldognak érzed magad, akkor mások gondoljanak amit akarnak...:)
2009. júl. 15. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
100%
Ezt csak te tudhatod, hogy tökéletes-e az életed! Hány olyan mesébe illő családot lát az ember, akiket látva irigykedve szorul össze a szívünk, puszi itt, puszi ott, minden rózsaszín, de hogy mi van a háttérben??? Lehet, hogy csak látszat az egész! Aztán jön a hír, hogy az anya lelépett a gyerekekkel, mert nem bírta tovább az apa terrorját. Tehát mi aztán végképp nem tudhatjuk, hogy a te életed mennyire tökéletes, nem élünk veletek. Ha perfekt, akkor örülj neki, ha meg nem, akkor tegyél róla.
2009. júl. 15. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező.

A 13.35 éppen arra akart rávilágítani, hogy amit írtál, abból semmit nem lehet az életedről mondani, mint ahogy abból sem amit ő írt. Ezért hozta fel példának.

A válaszodból pedig kiderült, hogy még mindíg nem érted, amit itt jópáran el aakartunk magyarázni neked.

Hogy a jó, vagy tökéletes életnek semmi köze azokhoz a dolgokhoz, amiket felsoroltál a kérdésedben.


Ha még mindíg nem érted, akkor azt kell mondanom, hogy nem tökéletes az életed, hanem mind intellektuálisan, mind érzelmileg szegényes.

2009. júl. 15. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
100%

A 15.55-ös kommentedig elhittem volna, hogy igen, lehet tökéletes. De az az agresszív kirohanás, amivel reagáltál egy hozzászólásra (ami cseppet sem volt dicsekvőbb, mint tiéd, Te leírtad a saját helyzeted, ő pedig az övét), nekem valahogy agyoncsapta az egész eddigi képet. A tökéletességbe nekem benne van egy olyan stílus is, amivel normális hangnemben bezsélget az ember, nemcsak az anyagiakról és a karrierről meg a "megvan a férj és a gyerek, akkor már boldog lehetek, mert elértem mindent" életérzésről szól.

Nem bántásból írtam, csak nekem ez jött le abból a pár sorból.

2009. júl. 15. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!