Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit gondoltok tökéletes az...

Mit gondoltok tökéletes az életem?

Figyelt kérdés
A barátaim folyton azt mondják hogy nekem minden sikerült 30éves vagyok a férjem 31éves ingatlanos három gyerekem van Dávid 5éves Elizabeth 3éves Kevin 1éves.Lakberendező vagyok .Írjátok véleményeiteket.
2009. júl. 14. 21:19
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
100%
ja, és aki magyarországon Elizabeth-nek (z-vel és th-val) és Kevinnek nevezi a gyerekét, ott én is elgondolkodnék, hogy mi a baja.
2009. júl. 15. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
100%

Azt, hogy valakinek tökéletes az élete én akkor mondanám, ha az illető boldog, elégedett, harmóniában van önmagával és a környezetével. Bár igazából azt, hogy tökéletes még erre se mondanám.

Az is kérdés, hogy mit értünk az alatt, hogy neked minden sikerült? Ha az volt az álmod, hogy 30 évesen férjnél legyél, legyen 3 gyereked és lakberendezéssel foglalkozzál, akkor igen, ezek sikerültek.

Dehát azt, hogy 30 évesen férjnél vannak és vannak gyerekeik nagyon sokan elmondhatják magukról, mint ahogy azt is, hogy van munkájuk. Azért írtam munkát és nem lakberendezést, mert én például nem szeretnék lakberendező lenni, engem ez nem tenne boldoggá.

Én 24 éves vagyok, párom 33, első babánkat várjuk és nagyon szeretjük egymást. Modellkedem, saját házban élünk, minden évben megyünk külföldre nyaralni és nem kell aggódnom az anyagiak miatt, mert a férjem gondoskodik rólam illetve arról, hogy mindenünk meglegyen. Boldog vagyok? Igen! Tökéletes az életem? Nem! Pedig különösebben semmin nem szeretnék változtatni, mégse mondanám azt, hogy tökéletes.

Szerintem az egész attól függ, hogy kikkel barátkozol. Rám még egyik barátnőm se mondta, hogy tökéletes lenne az életem, nem is irigykednek talán azért, mert ugyanúgy boldog párkapcsolatban élnek, ugyanúgy van gyerekük, ugyanúgy járnak nyaralni és mindannyian szépek is. A te barátaidnak valószínűleg nem boldog a párkapcsolatuk, vagy nincs is nekik, vagy nem szeretik a munkájukat és ezért mondják ezeket.

2009. júl. 16. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
100%
Hát az életed átlagos semmi különös nincs benne én 22éves vagyok a pasim is 22 közös lakásban lakunk ugyan arra az egyetemre járunk hamarosan szeretnék kisbabát a mostani páromtól és nagyon boldog vagyok én úgy gondolom hogy az én életem tökéletes de ezt ti nem tudnátok meg mondani ennyiből ahogy a te életedről se nekem egy kissé unalmasnak tűnik az életed.
2009. júl. 16. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ez a tökéletes zó olyan furcsa ilyen fiatalon. Ha minden oké, akkor is azért ott lenne bennem, hogy még ezt vagy azt szeretnék. Nem anyagiakra gondolok elsősorban, hanem tanulni valamit ami érdekel, nyelveket bezsélni, megismerni még több embert, mégjobb kapcsolatban lenni a családommal és a környezetemmel. Valahogy ez a tökéletességg nekem olyan lezártnak, végesnek tűnik. Oké, van munkám, férj, gyerek, ház, kutya, macskaa, akkor elértem mindent, innentől nem kell semmire vágynom, kész, tökéletesen boldog lehetek.

Ha 80 éves koromra felét elérem annak, amit most szeretnék (ismét nem az anyagiak az elsődleges vágyak), kb. akkor érzem azt, hogy tökéletes volt az életem:) De ezt kimondani 30 évesen? Én is 30 vagyok, van egy klassz családom (szülők, rokonok), saját családom még nncs, de igazából vágyni is csak mostanában kezdtem rá. Van egy aranyos kis panellakásom (nem palota, de a sajátom), 3 diplomám és imádom a munkámat. Tökéletes lenne az életem? Ugyan, hol vagyok még attól... De ha Te boldog vagy, akkor annak örülök. (Bár aki igazán boldog, az nem várja a barátai vagy pláne ismeretlen emberek megerősítését erről, hanem biztos a saját boldogságában és örül annak.)

2009. júl. 16. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
100%
Ezt nem hiszem el, hogy megint kiraktad a kérdést! Mit szeretnél tulajdonképpen??? Ha mindenki azt írja, hogy a Te életed a legtökéletesebb, akkor megnyugszol?? És akkor el is hiszed? Nem neked kéne ezt tudni? Mit bizonygassa ezt neked olyan vadidegen ember, aki még csak nem is lát, még csak a nevedet sem tudja!!
2009. aug. 4. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem, aki mástól kérdezi, hogy tökéletes-e az élete, annak nem az. Ha az lenne, nem várnál megerősitést idegenektől. Ezekkel a nevekkel meg az a baj, hogy bár nagyon divatosak, de "hú én menő vagyok mert külföldi nevet adok a gyerekeimnek" hozzáállást tükröznek, legalábbis számomra. És ezzel nem akarlak megbántani, a te döntésed, nem vagyunk egyformák. Csak nem értem miért nem Erzsébet a lányod? És egyáltalán mit jelent a Kevin név?
2009. aug. 4. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
97%

28éves vagyok, férjem 33, 1éves kisfiunk van.saját vállalkozásunk van, családi ház, két autó, hitel nélkül.

szerinted?

szerintem te hülye vagy!!!

2009. aug. 4. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem kqrva sz@r lehet valami az életedben, ha ez az egyetlen szórakozásod, hogy szítod az indulatokat!!! (kérdés kiemelése)

.....hm... igen, SZ@R az életed!!!! :P

2009. aug. 4. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:
100%

Ezen az oldalon egyre butább kérdések vannak:D:D

Én ezeken már csak nevetni tudok!!

Gondolom nem lehettek szegények ha a férjed ingatlanos te meg lakberendező vagy:D

Szokták mondani akinek pénze van annak boldogsága NINCS

Én abba a kategóriába tartozok ahol pénz nincs de BOLDOGSÁG ANNÁL TÖBB!!!

Van egy szerető férjem és egy gyönyörű kislányunk!!!!

A pénzt meg leszarom:D:D

és ennyi

2009. aug. 4. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha ezt akarod hallni, legyen: IGEN TÖKÉLETES AZ ÉLETED,CSAK NE IRD KI TÖBBET A KÉRDÉST!
2009. aug. 4. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!