Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit gondoltok tökéletes az...

Mit gondoltok tökéletes az életem?

Figyelt kérdés
A barátaim folyton azt mondják hogy nekem minden sikerült 30éves vagyok a férjem 31éves ingatlanos három gyerekem van Dávid 5éves Elizabeth 3éves Kevin 1éves.Lakberendező vagyok .Írjátok véleményeiteket.
2009. júl. 14. 21:19
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
99%

30 eves vagyok a ferjem 33 eves mernok ket gyerekem van David es Gustavo, heteken, napokon belul megszuletik Eszter es Benjamin, negy gyermekes anyuka leszek. Fordito vagyok.


Na ha te ebbol megmondod, hogy tokeletes-e az eletem, en is megmondom, hogy a tied az-e. Egyebkent ez a kerdes vagy kamu, vagy csak fel akarsz vagni, de hogy mivel, az rejtely.

2009. júl. 14. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
99%

Azt én honnan tudjam? Irsz mindenről, csak arról nem ami a legfontosabb, hogy boldog vagy-e, hogy a tevékenységed kiégít-e, hogy szeret-e a férjed, hogy jó-e vele a szex, hogy egészségesek-e a gyerekeid, hogy van-e olyan hobbid, amivel kikapcsolódhatsz, hogy szoktál-e jót bulizni a barátaitokkal.....stb.


Amit írtál, ingatlanos, lakberendező, x éves mi a gyerek neve, ezek lényegtelen dolgok.

2009. júl. 14. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
99%
Ha ez a kérdés felmerült benned, akkor biztos hiányzik valami... Ha Te mindent jónak érzel (nem a külső szemlélők, hanem Te a saját életedre), akkor nem agyalnál szerintem ilyeneken, csak élveznéd a boldogságot. (Ez csak megérzés, vagy így van vagy nem...:))
2009. júl. 14. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
99%
Akkor most neked mitől is tökéletes az életed? Az, hogy 30 éves vagy, vagy hogy az egyik gyermekedet Elizabethnek hívják? Nem értem. Most mit is szeretnél?
2009. júl. 14. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
99%
valami biztos nincs rendben
2009. júl. 14. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
99%

Én egyedül nevelem a gyerekeimet,el kell költöznöm onnan ahol lakom(egyenlőre nincs hová,és miből)igaz van munkám,de részmunkaidőben dolgozok.

Ezek után mindenki azt mondaná én egy megkeseredett nő vagyok pedig nem...Boldog vagyok a gyerekeimmel,a gondjaim ellenére is!

2009. júl. 14. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
99%
Hát, ha ilyen kérdést teszel fel, tuti nem ;)
2009. júl. 14. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
99%
Szerintem a többi válaszoló biztos nem bántani akart, de sajnos ebből tényleg nem lehet megállapitani,hogy ,,tökéletes,, e az életed. Azt te tudod ,hogy megvan e köztetek a harmónia, szeretet ,szerelem, egyetértés és nem utolsósorban az egézség. Ha ez mind megvan akkor talán ,,tökéletes,,.
2009. júl. 14. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
99%

Szia!

Jól hangzik amit írtál...., akár tökéletes is lehet az életed. Ha arra vágytál amid van, és boldoggá tesz, kielégít, akkor tökéletes az életed!

Szerinted tökéletes?

2009. júl. 14. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 A kérdező kommentje:
Erre vágytam szerelmes vagyok a férjembe és számomra tökéletes csak kíváncsi voltam mit gondolnak mások!
2009. júl. 14. 21:50
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!