Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Általában véve mit gondolnak...

Általában véve mit gondolnak az emberek egy 16 év körüli kismamáról?

Figyelt kérdés
2008. máj. 4. 18:04
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
73%
Hát szerintem azt,hogy elég nagy hibát követett el,amit valószínü,hogy meg fog bánni.Szerintem egy kicsit korai anyává válni 16 évesen,mert nem vagy még felkészülve.Nagyon sok türelem,megértés,és szeretet,és nem elhanyagolható az anyagiak sem.Ebbe beleértve a munkahejet is.
2008. máj. 4. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
58%

Hogy korai!

Csak szét kell nézni az embernek a világban, és látja: diploma nélkül már lassan sehova nem vesznek fel, ha nincs jó fizetésed, miből fizeted a hitelt, amit fel akarsz venni, és nem utolsó sorban, minden 2. ember elválik, és ott marad az anyuka egyedül a gyerekkel.

Ennyi!

Én 24 évesen szültem, de az is korai volt.

2008. máj. 4. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 anonim ***** válasza:
71%
Hát azt, hogy a szexhez felnőtt volt, de a védekezéshez már nem!!!
2008. máj. 4. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 anonim ***** válasza:
73%
HOgy felelőtlen. Én személy szerint még azt is hozzágondolom, hogy na ezt is az én adómból fogja az állam eltartani... mert feltételezem, hogy 16 évesen még egy percet sem dolgozott, a gyes vagy a gyed meg SAJNOS alanyi jogon jár.
2008. máj. 4. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 anonim ***** válasza:
57%
Én nem értem az előttem válaszolókat.Ha el akarná vetetni a babát akkor azért fújnátok rá,ha megtartja akkor meg azért.Személy szerint sajnálom hogy így alakult az élete,de tisztelem becsülöm benne,hogy nem az abortusz fordult meg elsőként a fejében.Lehet,hogy van olyan családi háttere,hogy van lehetősége felnevelni a babát!És akkor most lehet engem támadni...
2008. máj. 4. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 A kérdező kommentje:
köszönöm az utolsó válaszolónak az ilyen helyzetben lévők nevében!
2008. máj. 4. 18:28
 7/44 anonim ***** válasza:
73%
Azt hogy hatalmas felelőtlenség.Ha rádjön a bulizhatnék mit csinálsz?Adod a nagymamának?Aztán rájössz hogy nem végezted el a sulit,és elcseszted az életed.Nem túl szép kilátások.És a gyerekre gondoltál?Meg tudsz majd mindent adni neki?
2008. máj. 4. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 anonim ***** válasza:
96%
Én is inkább az előttem szólóhoz csatlakoznék. Nem lesz könnyű életetek, sem Neked sem a babónak. Még ha a család és az apa is sokat segít. Sok erő és kitartás kell majd, de tuti meg lehet csinálni (másnak is sikerült már). Gondolom a legjobbat szeretné az ember 16, 26, és 36 évesen is... Sok sikert! Természetesen ez nem a korai gyerekvállalás melletti biztatás, csak én nem vagyok a leszúrásnak híve (főleg ha az ember a történet hátterét nem is ismeri).
2008. máj. 4. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 anonim ***** válasza:
60%
Tudom meg foktok kövezni érte,de én is ugy gondolom ha a szexhez már éretnek érezte magát akkor a következményekkel is számolnia kell.Ha megszüli tartsa is el.Ő és a gyerek apja.Nem a nagyszülők,ők gondolom még ellenezték a szexel való játszadozást,mint ahogy én is a lányomnál ő 15-éves és hiába magyarázok neki falra hányt borsó.Nem ebben a világban élek,őreg vagyok ehhez ez a válasza.Az enyém meg az ha gyerek lessz, mars a portáról mert nem vagyok hajlandó no meg már öreg vagyok plusz gyereket vállalni.
2008. máj. 4. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 anonim ***** válasza:
25%
Utolsó válaszolónak üzenem:biztos érzi a lányod is,hogy mennyire számíthat az anyjára... ,,mars a portáról"
2008. máj. 4. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!