Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Bocs hogy ezt írom. De hallott...

Bocs hogy ezt írom. De hallottatok a kismamáról?

Figyelt kérdés

Úgy sajnálom őket.De ők betegek voltak és azért halt bele az egyik a másik pedig intenzíven van. Vagy a terhesség gyengítette le és ez a h1n1 volt még a plussz rá.Mi most dolgozunk a babán és nagyon félek tőle, nem akarom hogy úgy járjak mint ők.Inkább leállunk a dologról.Az oltást nem akarom beadatni, nem szimpatikus.

Annyira megdöbbentők ezek a hírek.:-(


2009. dec. 1. 10:34
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
75%
Én is nagyon sajnálom szegényt, szörnyű. hogy ilyen a mai világban megtörténhet, egyszerűen nem értem. Borzasztó lehet a férjének és a családjának hiszen nem csak őt veszítették el:-( nekem beteg kisfiam van, de él, szerencsések voltunk.
2009. dec. 1. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
75%
Hallottam,nagyon sokkolt a hir totál be fogok csavarodni...Nem tudom mit tegyek...Senki nem garantál semmit.Elegem van 33HETES
2009. dec. 1. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
85%
Én beadattam 1 hete, nem volt még hőemelkedés sem.. Lesz ami lesz! Nem idegeskedek annyit mint előtte, nem félek annyira lemenni a boltba és a baba is védve lesz. Csak reménykedni tudunk, hogy nem lesz semmi bajunk.
2009. dec. 1. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
70%
10:42-es vagyok. 33 hetes kismami (mint az előző)
2009. dec. 1. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:

Elhiszem hogy nagyon izgultok, tényleg az ember nem tudja mit higgyen.

Én azért nem adatom be, mert az orvosok ellenzik és biztos van valami oka, hogy nem akarják beadni.

De még mindig nem tudom hogy ezeknek a kismamáknak volt e vmi más betegsége is?A kismamák ha szedik azt a drága Elevitet már az sem elég?Akkor mit tegyünk még?

2009. dec. 1. 10:47
 6/22 anonim ***** válasza:
50%
én 28 hetes kismama vagyok,nagyon sajnálom a kismamát,de azt is meglehet érteni ogy félünk én még nem oltattam,féltem a születendő gyermekem!Ki vállal érte felelősséget ha nem egészségesen születik,vagy ha 7-8 év mulva elő jön valami!Másik felem meg azonnal menne oltatni!Nálunk első baba és régen olt egy vetélésem azt hiszem meglehet érteni az aggodalmam?!
2009. dec. 1. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
78%
én 35 hetes vagyok,ha már eddig nem adattam be,akkor mostmár nem is fogom,bizok benne,hogy már ebben a pár hétben már nem történhet baj.bár eddig sok gond utolért,remélem,hogy ez elkerül.probálok ugy védekezni,hogy szinte már sehova nem járkálok,csak orvoshoz,oda muszály,egyre sürübben.a másik amit tehetek,az hogy imádkozom,hogy elkerüljön minket.remélem a többi kismamát is elkerüli.nem kell ezen görcsölni,mert bevonzuk a rosszat.jo egészséget minden kismamának.
2009. dec. 1. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
10.47 hetes vagyok tényleg igaz hogy a baba halt meg először és császárral "vették ki"?most meg meghalt a kismama is!Mert a 9 orás hirek csak a babát irják!
2009. dec. 1. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
53%

[link]


Sajnos nem csak a pesti kismama halt meg, hanem a szegedi először befektetett kismama 6 hónapos babája is. Ezt most hallottam.

2009. dec. 1. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
most akkor nem értem!
2009. dec. 1. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!