Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Bocs hogy ezt írom. De hallott...

Bocs hogy ezt írom. De hallottatok a kismamáról?

Figyelt kérdés

Úgy sajnálom őket.De ők betegek voltak és azért halt bele az egyik a másik pedig intenzíven van. Vagy a terhesség gyengítette le és ez a h1n1 volt még a plussz rá.Mi most dolgozunk a babán és nagyon félek tőle, nem akarom hogy úgy járjak mint ők.Inkább leállunk a dologról.Az oltást nem akarom beadatni, nem szimpatikus.

Annyira megdöbbentők ezek a hírek.:-(


2009. dec. 1. 10:34
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
71%
A cikkben csak a pesti kismamáról írnak, de én szegedi vagyok és most hallottam eüs-től, hogy a szegedi kismamának meg a babáját nem tudták megmenteni.
2009. dec. 1. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
2009. dec. 1. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 picihasim ***** válasza:
35%

[link]


[link]


Pár napja kaptam ezeket a linkeket. Én nem oltatok. Nem ez a két link miatt, hanem egyszerűen össze vissza beszélnek erről az oltásról.

Az ember elgondolkodik azon is, hogy amikor fáj a fejem bevegyek-e egy panadolt vagy egy felet, de inkább nem, hogy a babámnak ne legyen semmi baja, és oltassam be magam egy ilyen szerrel?! Azt sem tudják mi a fene...én nem kockáztatok. Egészségesek vagyunk, remélem elkerül a vírus, sok gyümölcs, zöldség...

Mindenkinek jó döntéshozást kívánok!

25 hetes km

2009. dec. 1. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:
Jaj,inkább ne néztem volna bele.Igaz nem tudok angolul, de a képek borzalmasak.
2009. dec. 1. 11:16
 15/22 anonim ***** válasza:
41%
Minegyik kismamáról azt írják H1N1 GYANÚS!!!!! Nem is biztos h azok, lehet a szezonális influenza volt!
2009. dec. 1. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
81%

Csajok! Inkább mindenki mondjon el imát értük,családjukért.szörnyű tragédia ami történt.

Mikor olvastam a hírekben nekem még a könnyeim is folytak.

2009. dec. 1. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
63%

szàlljatok màr magatokba es oruljetek, hogy nem ti vagytok ezekben a hirekben. ahelyett inkàbb le es felpontoztok itt a fòrumon,mintha az èletetek mulna a pontoktol!ez egy kicsit nevetsèges felnott èdesanyàktòl. inkàbb segitsètek egymàst!

mindenki dontson a legjobb belàtàsa szerint, ami a vedooltàst illeti. ezt nem lehet ràeroltetni senkire es viszont. èn szàndekosan nem irom le a vèlemenyemet errol a betegsegrol, mert lassan mar politikai maganugy lesz ebbol a kèrdèsbol.

boldog es egèszsèges babavàrast kivanok mindenkinek oltàssal vagy anèlkul is!

rèszvetem a kismama csladjànak, szornyu lehet...

2009. dec. 1. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
70%
Ne haragudjatok, de az link, ahol kepek vannak deformalt babakrol, az nem az oltas miatt van!!!! En ezeket a kepeket lattam, amikor a Pecsi Orvosi egyetemen tanultam szülesznönek es ezek a kepek a Contergam esetröl szamolnak be!!!!! NEM az oltasrol. Es nem tudom elhinni hogy hogy lehet vki ilyen aljas, hogy (nem a valaszolora gondolok) hogy ilyen kepekkel visszaelve riogatja a terhes nöket, ahelyett hogy az egyetlen mentsvärat jelentö oltast tamogatna. En is terhes vagyok es megkaptam az oltast, azota nyugodt vagyok, mert megvedtem a babam es sajat eletemet. A nögyogyaszom egyertelmüen es biztosan mondta, h Nincs magzatkarosito hatasa. Vannak terhes nok, akik sokkal durvabb gyogyszert kenytelenek szedni a terhessegük alatt betegsegük miatt es teljesen egeszseges gyermeket szülnek. Egy orvos sem mondana h oltassunk, ha bajt okozna. Tanultak a Contergam esetböl. Mi meg tanuljunk az elhunyt kismama eseteböl.
2009. dec. 1. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
48%
csak ere válaszoljanak akik oltást jónak látják!!!!!!Mért nem mondják hogy legtöbben még kismamák is simán túljutnak ezen a fajta influenzián?????mért nem mondja a tv ez meg ez elkapta és rendejött pár nap alatt!!!!!!!!!!!!!!!!!!mert azlenne a fer,hogy ezt is mondanak meg azt is!!de itt a tv ben csak az megy hogy ez meghalt az meghalt!!!!!!!!!!de könyörgöm azt sem tudják pontosan miben halt meg!!!!!!!!mert az nem válasz hogy h1n1 gyanus!
2009. dec. 1. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
53%
pontosan tudják, szívem, h1n1 fertőzés okozta szövődmények miatt halt meg. És azért mondják ennyit, hogy ez veled, vagy mással ne történjen meg, hogy tudj ellene védekezni (oltással). Érted?
2009. dec. 1. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!