Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Van itt valaki aki akart...

Van itt valaki aki akart harmadik gyereket, de a párja nem?

Figyelt kérdés
Két gyerekünk van,anyagilag jól állunk.Én szeretnék harmadik babát,de elfogadtam,hogy ő nem akar,viszont nehéz túltennem magam rajta.
2012. júl. 10. 21:54
 1/5 anonim ***** válasza:

nálunk pont fordítva van. a férjem akar,én meg már nem!

és állandóan ezzel nyaggat. ilyenkor szerintem mindkét félnek nehéz. neked is,neki is!

a gyerekek hány évesek? lehet,hogy ha 1-2év múlva visszatérsz rá,már ő is szeretné

2012. júl. 10. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
8 és 3 évesek
2012. júl. 10. 22:12
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekünk is két gyerekünk van, viszonylag jó anyagi körülményekkel, mindenünk megvan, hitelünk nincs. Én vágyom a 3. babára, a férjem is szeretné, de ő a jövőre hivatkozik, hogy nem tudja mi lesz az anyagiak terén, ezért inkább ne vállaljuk be. Szóval nálunk is nagy dilemma.
2012. júl. 10. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
nálunk az volt az előfeltétele a kis korkülönbségnek hogy így nem lesz 3., férjem akarja így. Remélem idővel megenyhül, bár valószínűleg a 3. ha jön, jó pár év múlva jön majd anyagiak miatt. Nincs ebből vita, elfogadtam. Csak úgy vállalnám ha ő is akarja, támogat és helytáll apaként. Ha neki ennyi fér bele, legyen tökéletes apja kettőnek. Belül meg reménykedek h változik majd;)
2012. júl. 10. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is ugyanígy vagyok ezzel, kedves Kérdező! 2 gyerek, és anyagi okokra hivatkozik a párom, hogy nem akar még egyet. Be kell vallani, igaza van, meghajlok az érvek előtt. De a szívem azt mondja, hogy valaki még hiányzik...egyelőre még reménykedem 2-3 évig, aztán már késő lesz.
2012. júl. 10. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!