Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Be mernétek vállalni egy...

Be mernétek vállalni egy harmadik gyereket ebben a nehéz helyzetben ami M.országon van jelenleg?

Figyelt kérdés
Gyakran érzem hogy jó lenne megint egy kicsi, de félek hogy anyagilag nem győznénk.
2009. márc. 1. 15:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Mi is szoktunk ezen filózni, 3 és 1 évesek a a gyerekeink.Én biztonsággal csak úgy, ha van tartalékunk, mi 3 év múlva tervezzük a harmadikat.
2009. márc. 1. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Mi is gonolkoztunk a harmadik babán, de jelenleg nem merjük beválalni, mert annyira bizonytalan minden. Mi lesz ha mindannyian tehetségesek lesznek valamiben (pl.: lovaglás, kajakozás, tánc ...stb)ami nem olcsó dolog már most sem, és ha egyetemre mennek.Na az sem filléres dolog.Mi várunk még. Sajnos!
2009. márc. 1. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Mi " biztos " időben vállaltuk, mist meg hááát mi van?

Gyermekvállalásra NINCS megfelelő idő. Nem látunk a jövőbe. Sőt én amondó vagyok, ettől csak jobb jöhet, tehát aki most kibírja babucival, felüdülésnek érzi majd a jövőben magát.

Persze, természetesen reálisan nem árt mérlegelni a helyzetet ( én tavaly júliusban szültem a harmadikat ) minden OK-nak látszott. Optimista vagyok , bár naponta elkeseredem, de édes kisbabámat nem adnám semmiért.

Nemhogy minden pénzt, száz életet is megér, hogy Ő van.

Erre születtünk! Nem?

2009. márc. 1. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
IGEN, IGEN, IGEN! Ha úgy érzed, feltétlenül! Nehogy 20 év múlva azon keseregj, hogy miért nem vállaltad! Az anyagiak másodrendűek.
2009. márc. 1. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Én gondolkozom még egy babán,a nagy 17 éves,a pici 9 hós...36 éves vagyok,max. 40 éves korig meg szeretném szülni a babát.Ha minden klappol,én vállalni fogom(egészségileg).Szerencsére nekünk nem kell aggódnunk hitelek és a napi megélhetés miatt.
2009. márc. 1. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Én igaz nem Magyarországon élek de itt is nehéz(Erdély).Attól függetlenül még a háborúban is szültek az anyák úgyhogy mindent bele.
2009. márc. 1. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Én még a másodikat se merném.... Mert ugye az a gyereket el is kell tartani...
2009. márc. 1. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Mi bevállaljuk!Ezen "dolgozunk"!Imádjuk őket!Igaz minden cuccot örököltünk,igy semmire sem kell költenünk.Ez azért nagy segitség.
2009. márc. 1. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Azzal értek 1et, aki azt irta, h a gyerekvállalásra sosincs olyan, h megfelelő idő. Persze ha valaki segélyből él és a villany sincs bevezetve... De komolyan, mi is tervezzük a harmadikat,pedig bérből-fizetésből élünk, nem palotában. Viszont mindketten vágyunk rá és nem szeretnénk később azon keseregni, h miért nem vállaltuk be amikor még abban a korban voltunk. Annyi áldozatot biztos követel a dolog, h nem fogunk a tenger mellett nyaralni, de tudom, h a gyerekeknek mindent megadunk amit kell. Ez viszont a mi választásunk.
2009. márc. 1. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Vágyom egy harmadik babára, de jelenleg anyagilag nem tehetem meg. Leginkább attól félek hogy nem fogom tudni iskoláztatni. Talán egy két év múlva??
2009. márc. 2. 07:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!