Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kínos pletykába keveredtem,...

Kínos pletykába keveredtem, anyukák válaszolnátok?

Figyelt kérdés

Van egy játszótér, ahova rendszeresen lejárunk a kicsimmel. Van egy iszonyatosan pletykás, rosszindulatú anyuka, aki mindig ott lóg és mindenkit kibezsél, most én vagyok a soros.

Történt, hogy az egyik apukának a gyerekével játszott a fiam, csináltam telefonnal róluk egy fotót. Jött oda az apuka, hogy ő is had nézze meg a képet, meg küldjem át neki. Ennyi történt.

Erre ez a nő ennek az apuka feleségének azt mondta, hogy én flörtöltem a férjével és telefonszámot is cseréltünk.

Most áll a bál, nem is értettem, hogy ez a nő miért nem köszön mostanában, amikor eddig egész jóba voltunk és rajta kívül még pár anyuka nagyon rideg lett velem, pont a napokban akartam megkérdezni tőle, hogy mi a baja, mert nem értettem a viselkedését. Ma tájékoztattak a játszótéren, hogy mi is a szóbeszéd tárgya, nagyon kiakadtam. Az a tervem, hogy elcsípem ezt a nőt és mindenki előtt jól beolvasok neki, hogy tisztázzam magam, anyukám azt tanácsolta, hogy legyek nagyon nyugodt és szépen beszéljek, nehogy egy kalap alá vegyenek ezzel az undorító pletykafészekkel.

Mi a tanácsotok? Hogy kezdjem az egészet? Biztos nagyon nagy önuralom kell hozzá, hogy nyugodt maradjak és ne kiabáljak. Valami tanácsot tudnátok adni, hogy kivitelezzem ezt az egész helyzetet?

Annyira kínos ez nekem, soha senkivel nem volt még problémám és ilyen kellemetlen helyzetbe keveredtem. Akármit is mondok, úgyis ezentúl az marad meg az emberekben, hogy valamikor összehozták a nevem ezzel a férfival.



2012. júl. 7. 22:11
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj az ilyen dolgokkal,hogy ha az ember nyilvánosan akarja helyre hozni,mondhatják hogy mossa magát,vigyázz hogy nehogy visszájára forduljon.A pletyós meg úgyis tagadni fog,hogy Ő aztán nem mondott ilyet.Minden csoda 3 napig tart,utána lesz más akiről beszélnek.Én azzal a családdal beszélnék ahol a férjjel meg lettél gyanusítva,úgy hogy ott legyen a férj is.
2012. júl. 7. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
19%

Röhejes. mostanában olyan rosszindulatú emberek vannak. sajnos nem tudok segiteni (mert csak 10 éves NAGYlány vagyo) de talán használni fog hogy amikor csúfol odamész egy szülőhöz és nevetgélsz vele és nem sértődsz meg de úg csinálod, mintha őt nevetné ki. de ha nem használ odamész hozzá és ezt mondod neki hogy a többiek ne hallják:

- bocs a zavarásért de n

2012. júl. 7. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
12%

E zavard a mi.életünket hü.lye dumáiddal. Ő Az ÉN gyerekem.és NEM engedem hogy pizkálj minket.

maj, elmész a gyerekeddel.

DE ha máskor is ezt csineálja, mondel annyizor a szöveget

2012. júl. 7. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
80%

Ah, utálom az ilyen pletykás dögöket.Ne vegyél róla figyelmet, röhögj a képébe s mintha nem is izgatna mert semmit nem csináltál, akármennyire csikorgatod is a fogad az majd jobban zavarja ha nem talál rajtad fogást.

Legközelebb ott az apuka s felesége velük kéne tisztázni.

2012. júl. 7. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, rosszat teszek a gyerekeimmel, de nem viszem őket a játszótérre, ha mások is vannak ott, mert az elmúlt közel 2 év alatt volt szerencsém néhány unatkozó, pletykás, rosszindulatú, rémes némberrel!


Amúgy kapd el és próbáld neki NYUGODTAN megmagyarázni, hogy milyen nagy sz.rt kavart, és jobb lenne, ha magával és a kis családjával törődne.

Ha tagad, közöld vele, hogy megbízható a forrásod, sőt, a forrásaid, így nekik hiszel. Nem kell ezt túlragozni.

2012. júl. 7. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Hát nagyon nehéz szitu. Anyukáddal egyetértek, legyél nagyon nyugodt. Ha rólam lenne szó, és egy óvatlan pillanatban mindenki előtt felhoznám nevetgélve a témát, mintha viccesnek találnám, hogy valaki ilyeneket terjeszt rólam...:"képzeljétek, ezt hallottam, teljes képtelenség...és azt is mondták, hogy te mondtad. De az se lehet, mert itt voltál, láttad, hogy mi történt, csak nem állítanál valótlant rólam, ugye?" valahogy így, de a többiek előtt.
2012. júl. 8. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
10%

Pontosan az ilyen szituációk miatt kell óvatosan viselkedni más szülővel. Egy rosszindulatú kívülállónak pont ez jött le, hogy telefonoztok, ismerkedtek. Erre nem gondoltál?

Én pl. azt sem engedném, hogy más szülő az én gyerekemet fotózza.Sajnos, saját magadat hoztad ilyen helyzetbe, ami tökéletesen ártatlan, de pont elég, hogy rossz legyen a híred. Minél jobban mosod magad, annál gyanúsabb lesz.

2012. júl. 8. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat. Muszáj tisztáznom a helyzetet valahogy, mert nem szeretném, ha ilyen hazugság miatt könyvelnének el. A férjem csak nevetett az egészen, mondta, hogy úgyis látni fogják más anyukák is, hogy ez a nő milyen rosszindulatú pletykás vénasszony, de az igazságérzetemet akkor is nagyon bántja.
2012. júl. 8. 09:38
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Most komolyan tényleg ennyi gyerekes, rosszindulatú és megkeseredett anyuka van?

Nekem még csak 8 hónapos a babám, ritkán keveredünk még a játszótérre egy kis hintázásra, ezért nem ért ilyen atrocitás MÉG. De itt mindig látom az ilyen és ehhez hasonló kérdéseket és esküszöm kezd elmenni a kedvem még attól is, hogy ránézzek az anyukákra. Nyilván a gyerekem érdekében fogunk járni játszóra, de előre félek az ilyen rosszindulatú banyáktól akiknek nincsen jobb dolga, mint, hogy a másik anyukákat csesztesse.

Sosem gondoltam volna, mielőtt megszületett a babám, hogy ilyen undorítóak egymással egyes anyukák...

2012. júl. 8. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
82%
Nyugodtan vigyétek a gyereket a játszótérre, én soha életemben nem tudtam ott beszélgetni senkivel, a gyerekkel foglalkoztam, nem azért jártam oda, hogy én jól érezzem magam, hanem hogy ő!
2012. júl. 8. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!