Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Válaszolnátok egy nem kimondot...

Válaszolnátok egy nem kimondottan babás kérdésre kedves anyukák?

Figyelt kérdés

Azért ide irok mert anyukák válaszait várom a ti véleményetek érdekel ..mielőtt cselekszem gondoltam jobb ha más szemszögből is rámutatnának a dolgokra.

A helyzet a köv.: 3 ve dolgoztam egy vendégláto egységbe..volt egy kollegám..férfi..nagyon jóban voltunk..állati jó barátok lettünk..bár én független voltam neki volt családja és soha nem is történt semmi koztünk..még alegkisebb aproság se..nyilván való volt hogy vonzodunk egymáshoz de erre egyikünkse utalt sohaegy szoval se..tényleg barátok voltunk..mindent kidumáltunk..én a pasi ügyeimet ő a saját gondját..de mondhatni igy volt mindenki az egész csapat..na mindegy..egy évben én voltam az első aki szabira mehetett és MINDENKINEK elküldtem egy képet ahogy a parton ülök(ruhában nem fürdőruhában:)csak hogy piszkáljam őket..mindig piszkálodott mindenki mindenkivel..a srác is visszairt vmi vicceset márnem emlékszem mit..de sok családos ember dolgozott ott senki nem értette félre ezt a képet..Ő se..a lényeg hogy ez a kép állitolag előkerült a telojában..megtalálta a felesége és aztmondta neki hogy ő beszélt velem és én aztmondtam neki hogy nekünk viszonyunk volt!! Ezt egy 3ik féltől tudtam meg mert megprobált felkeresni engem a srác hogy kérdőre vonjon miért ez akamu..de ott kezdődik hogy soha nem volt semmi, a sráccal se beszélek évek ota..azota nekem is családom van,babám és férjem,a felesége nevét se tudom...mikor ezt megtudtam fel akartam hivni a srácot hogy hadd beszéljek a feleségével és szó szerint neki akartam esni miért mondilyet..de aztán arra gondoltam nyilván gondjaik vannak és lehet (fogalmam sincs) talán félrelép a férje és ő ezt megérezve összerakta a hülye fényképet és a jeleket..és igy probálta "bebuktatni" a férjét?? nem tudom..szerintetek mit tegyek?hagyjam a francba és ne keressem fel egyiküket se van elég bajuk egymással? vagy nyugodtan felháborodhatok hogy a nevemet sz@rba keveri? mert akármennyire messze islakunk..ezt egyszeraférjem ismeghalllhatja ha nemvarrom el a szálakat?! bocsi h nem babázos a téma és hosszura sikeredett de esetleg hasonló helyzetben lévő(nem velem hanem a feleséggel hasonló helyzetben lévő) anyukák válaszait várom és mindenkinek akinek van vélemény erről! köszönöm


2012. máj. 23. 20:59
 1/4 anonim ***** válasza:

Nehéz szitu, egy biztos beszéld meg a férjeddel, hogy te ne keveredj ilyen helyzetbe. Mond el neki amit ide leírtál, biztos megbízik benned.

A többi kérdésedre nem tudom a választ, fogalmam sincs hogy mit tennék.

2012. máj. 23. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én simán tisztáznám a félreértést.Pont az miatt,mert a férjem is megtudhatja.A feleségről meg meg van a véleményem azért,hogy ilyet csinált.Az neked legyen mindegy,hogy problémáik vannak,hiszen itt a te nevedről is szó van és,ha netán kiderül bizony te is benne vagy a pácban,magyarán a házasságodról van szó.Tehát ne foglalkoztasson az ő magánéletük.
2012. máj. 23. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én megbeszélném a férjemmel és hagynám a többit egyenlőre, lehet azért történt ez mit írtál,hogy rosszul állnak egymással stb.de ha esetleg újból feljön a téma vagy felkeresnek,esetleg "bántanak" akkor kérd ki magadnak de ne menj bele semmi magyarázatba,magyarázkodásba mert ha valaki akar akkor talál akár egy szót és beleköt és a végén Te kerülsz ki vesztesen(lehet értelmetlenül írtam le,bocsi)Ha a lelkiismereted tiszta akkor ne védekezz hanem mondd el hogy nem volt semmi de nem vagy köteles védőbeszédet tartani magadnak ha nincs rá ok.
2012. máj. 23. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem először beszéld meg a férjeddel,utána meg a nővel meg a férfivel is.Én tutira elővenném a nőt,mi az hogy ilyet kitalál rólam.Azzal ne foglalkozz ha nekik gondjaik vannak,a lényeg hogy téged ne keverjenek bele semmibe.
2012. máj. 23. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!