Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Épp leszokóban van gyermekem...

Épp leszokóban van gyermekem a pelusról, válaszolnátok? Többi lent!

Figyelt kérdés
15 hónapos, és pár hete szól, ha kaki lesz! És bele is kakil a bilibe nagyon ügyesen! Viszont, a kérdésem a következő! Ha épp valahol vagyunk (pl. bevásárolni), és akkor jön rá, és ugye nincs bili, és ha bele kakál a pelusba, attól nem fog "vissza fejlődni", és nem fogja megcsinálni, hogy legközelebb nem szól?
2012. márc. 12. 14:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem. Másképp nem lehet megoldani. Ha olyan helyre mentek adj rá pelust de mond meg neki, hogy ettől még azért szóljon és akkor szaladtok a wc-re. Vegyél papírbilit (DM) és vidd be a női wc-be.
2012. márc. 12. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nagyon ügyes. de ha megérett a szobatisztaságra akkor nem jön rá bevásárlás közben hanem szól és addig tartja míg elviszed wc-re. enélkül csak ügyes, de nem szobatiszta :/
2012. márc. 12. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Persze, még messze vagyunk a szobatisztaságtól, pisinél még egyáltalán nem szól! Még nem volt velünk olyan szerencse, hogy ilyen helyen szólt, csak épp elgondolkodtam rajta, hogy hogy oldanám meg! Mert bevásárlóáruházas wc-re nem ültetném rá, az biztos, arra még én sem szívesen ülök rá! De a papír bilit beszerzem! Köszi a válaszokat!
2012. márc. 12. 14:59
 4/4 anonim ***** válasza:
Az én lányom is épp leszokóban van (2.5 éves). Nemrég 10 órás úton voltunk, ezért volt rajta pelenka. A kocsiban kakilnia kellett, de éppen akkor hagytuk el a benzinkutat és a következő kb 10 percre volt. Mondtam neki, hogy mindjárt megyünk a wc-re, de ha nem bírja kakiljon a pelenkába. Végül nem bírta addig és belekakilt. Mondtam neki, hogy nem baj, és majd a következő a wc-be megy. Így is lett, úgyhogy nem zavarta meg.
2012. márc. 12. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!