Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akik megjárták 2 évessel a...

Akik megjárták 2 évessel a velencei karnevált válaszolnátok?

Figyelt kérdés
Mikor érdemes menni, hol száltatok meg? Éjjel vagy nappal utaztatok? Tényleg igaz hogy a záróhétvége és az after party a látványosabb? Mit szólt a pici? Ijesztő volt vagy örült stb...
2012. jan. 14. 13:08
 1/3 anonim ***** válasza:

azért after partyra remélem nem viszel el egy 2 évest :)

inkább arra menjetek ami a legnyugisabb. bár én tényleg nem hinném, hogy oda való egy ekkora gyerek, inkább maradjon itthon a nagyival :)


bocs az offért

2012. jan. 14. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Én sem hajnali kettőig akarok maradni egy kétévessel az after partyn :D


Csak azt írják (fóumokon), hogy akkor a leglátványosabb (mármint a záróhétvége és az after party), és gondoltam itt szülők is tudnak válaszolni, hogy az Ő gyerekük, hogy reagált...

2012. jan. 14. 14:41
 3/3 anonim ***** válasza:

Nyilván mindenki oda viszi a gyerekét, ahová akarja, de én egy 2 évessel biztosan nem mennék el a velencei karneválra. A kisgyerekek (a legtöbben) nem szeretik a tömeget, a sok idegen arc, a tumultus kifejezetten félelmetes lehet a számukra, sokminentől megijedhetnek. (Hasonlóképpen tűzijátékra, tüntetésre, egyéb tömegmegmozdulásra sem vinnék ekkor gyereket, még nagyobbat sem).

Abszolút nem azt mondom, hogy tartsátok búra alatt és 4 fal közé zárva a gyereket, de miért nem mentek inkább a természetbe, kirándulni, vagy ha már Velencébe vágytok, akkor egy olyan időszakban, amikor nincs tömve turistákkal (pl. elő-vagy utószezonban). A tenger, a gondolák, a sok csatorna, kis utcák, hidak lehetnek érdekesek egy kisgyerek számára.

2012. jan. 14. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!