Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Teszveszes vaterás anyukák...

Teszveszes vaterás anyukák válaszolnátok?

Figyelt kérdés
ha egy csomagot szeretnék feladni, de úgy hogy aki átveszi az csak a postaköltséget fizesse az utánvéttel lehetséges? akkor nekem semmit nem kell fizetnem igaz? csak akkor ha visszajön a csomag!

2012. ápr. 1. 19:07
 1/3 anonim ***** válasza:
Úgy tudom, hogy a feladási díjat ki kell fizetned, de azt ráírhatod a papírra, hogy azt is fizetnie kell a termék árával együtt. Így visszajön neked a posta ára is.
2012. ápr. 1. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

én most adtam fel utánvétellel

ki kellet fizetnem amit feladtam és amit visszakértem termék ára + posta azt kellett ráírnom a papírra. így azt hozta vissza a postás!


szóval ha csak a postát akarod visszakapni akkor csak azt írod majd rá a papírra! de akkor is ki kell most fizetned!

2012. ápr. 1. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm
2012. ápr. 2. 07:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!