Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Teszveszes, Apródos Vaterás...

Teszveszes, Apródos Vaterás Anyukák! Hogy éri meg jobban vásárolni Tőletek?

Figyelt kérdés
Kinéztem pár babaruhát de nem tudom, hogy érné meg jobban. Ha előre utalok és úgy postázzák vagy ha utánvéttel kérem? Melyik mennyibe kerül? Ti melyiket szeretitek jobban?
2012. febr. 27. 16:13
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
az eladónak mindenképp az előre utalás, mert lehet, hogy te nem veszed át a csomagot és akkor bukta a postát. sokan nem is engedik az utánvétes küldést. kérdezz rá az eladónál, hogy ő bevállalja-e
2012. febr. 27. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

ha utánvéttel kéred, az drágább, mert a postának a pénzt még vissza kell juttatnia az eladóhoz, természetesen ezt is felszámítják

engem pedig mint eladó megnyugtat, hogy a számlámon van a pénz, tudom magamról, hogy becsületes vagyok és teljesen természetes, hogy küldöm a csomagot. Nyilván olyantól kell vásárolni, akinek sok pozitív értékelése van...

2012. febr. 27. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Szileva válasza:
100%
Mindenképpen csak előre utalással! Az utánvétel díja sokkal többe kerül majdnem kétszer annyi, mintha átutalsz előre!! A sima csomag 20 kilóig 1115.-Ft.
2012. febr. 27. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Akkor ha előre átutalom 1115Ft-al többet utaljak? Biztos válaszolna az eladó is csak mielőtt lefixálom jobb szeretném tudni, azért inkább Benneteket kérdeztelek. Köszönöm szépen!
2012. febr. 27. 16:25
 5/5 anonim ***** válasza:
De ha kisebb a csomi pl 70dkg alatt levélként is elmegy ajánlottan.
2012. febr. 27. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!