Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ha egészségpénztárat jelölök...

Ha egészségpénztárat jelölök be a cafeteria igénylésen, akkor azt pelusra és tápszerre, esetleg inhalátor gépre is letudom vásárolni?

Figyelt kérdés
2012. febr. 20. 21:14
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen minden ilyenre.Gyógyszertárba pelenkát nem érdemes venni mert ott nagyon drága.De ha bárhol veszel számlát kell kérni az egészségpénztár nevére és vissza fizetik.Nekem az integrált tesztet is vissza fizették.Kártyával gyógyszertárban szoktam vásásrolni.
2012. febr. 20. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszi, még egy kérdésem lenne. ha az adott hónapban nem vásárolod le a havi keretösszeget, akkor az elvész, vagy hozzá adódik a következő havihoz?
2012. febr. 20. 21:48
 3/6 A kérdező kommentje:
a K&H Medicina jó erre?vagy van még az axa medicina, de abban nem találtam gyógyszert meg ilyesmit, inkább csak ilyen gyógykezeléseket. bocsánat a sok kérdésért, de nem volt még cafeteriánk és itt idétlenkedek vele.
2012. febr. 20. 21:51
 4/6 anonim ***** válasza:
Hozzáadódik a kerethez.Gyűjtögeted és így nagyobb összegben is fel tudod használni.
2012. febr. 21. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
nekem is K&H medicina van.Gyűlik a rajta összeg.Ha inhalátort akarsz venni és nincsen gyógyszertárba,de gyógyászati segédeszköz boltba van,de nincs kártya lehúzó akkor számlát kell kérni a pénztár nevére és akkor azt az összeget vissza utalják.
2012. febr. 22. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi szépen!!
2012. febr. 22. 15:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!