Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Teszveszes anyukák, hogyan...

Teszveszes anyukák, hogyan álljak neki?

Figyelt kérdés
A lányom után most kisfiúval bővült a családunk, így a rózsíszín ruháktól búcsút kell vegyek. Nagyrészüket a védőnőn keresztül olyanoknak adom, akiknek nagy segítséget jelentenek. Azonban van néhány darab, amelyet szívesen eladnék. Nike, Adidas tréningek, overallok, Mayorall, Kanz ruhák. Ezeket szeretném feltenni a Teszveszre, de hogyan? Le kell fényképezni? És postázni hogyan szoktátok? Csomagban feladni? Köszönöm!
2012. márc. 18. 21:30
 1/3 anonim ***** válasza:

Regisztrálsz..meg kell adni a tel számos,és arra kapsz egy sms-t...azt beírod,és tudsz vásárolni...Aztán ha eladni is szeretnél márpedig ez a cél...így meg kell adnod a bankszámla számod,majd az ott megadott csak neked fenntartott számlaszámra kell utalni azt hiszem 100ft-ot de mindent ír a gép mit kell csinálni!!Viszonzt csak annyit utalj,mert akkor fogadja csak el a befizetést..ezt jóváírja 1-2 napon belül az oldaladra,és már töltheted is fel a képeket..A rucikat lefényképezed,és külön külön vagy ha többet szeretnél eladni egyszerre csomagban felteszed....

Megadod a méreteket hossz váll ülep távolság.....egyéb így egyszerübb ha mindent lemérsz mert aztán nem elég ha megadod pl 86os méret ált rákérdeznek milyen széles hosszú....ezért hogy ne kelljen mindíg írogatni a kérdésekre én ezt megelőzve méretekkel együtt teszem fel..ja és mérd le súlyra....a teszen is megtalálod ill a postai díjszabásoknál is meglátod mik az árak..de a súlyra számold rá a csomagolást is..nehogy te fizess rá a postán...

Kb ennyi:-)9

2012. márc. 18. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
először is kell regisztrálnod és kell egy összeget(vateránál 100 ft-ot teszvesznél szerintem ugyan ennyit) utalnod egy bankszámlára(a felhasználói lapodon ott lesz minden infó). az után, hogy teljes jogú felhasználó lettél, feltöltheted a ruhákat(minél több kép és pontosabb leírás annál jobb- én legalábbis ezt szeretem. a postázás, meg az aktuális ár szerint megy, de lehet beállítani személyes átvételt is. akkor nem kell ilyennel foglalkozni.
2012. márc. 18. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm nektek!
2012. márc. 19. 21:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!