Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Teszveszes anyukák válasz...

Teszveszes anyukák válasz kéne egy két kérdésemre?

Figyelt kérdés

1. Megéri regisztrálni?

2. Tényleg pörgős? Nagy drága?

3. Lehet eladni vagy sokáig kell várni 1-1 vevőre?

4. Milyen gyakran vágnak át a "vevők"?

5. Sok a csaló? Honnan szúrjátok ki?

6. Mesélnétek kicsit róla?


Eléggé gondolkozom, hogy regelek rá, meg átutalom a 100 forintot. Nem a pénzen van a hangsúly, hanem azon, hogy valahogy nem tetszik nekem ez az egész. Pedig lehet, hogy én bonyolítom túl, sőt biztos (!), de eddig csak rosszat hallottam róla.

Szeretnék a lányom kinőtt és alig használt ruháitól megválni. Viszont az aprod és egyéb hirdetői felületek vagy meghatározott számú feltöltésig ingyenesek vagy egy idő után letiltják a hirdetéseket.


Ráadásul ami még nagy "hibám", azaz, hogy jobban szeretem a személyes átadásokat, mert ott helyben még lehet reklamálni. Legalábbis én ezzel így vagyok.

Főleg, ha elektromos termékekről van szó. Bár ruhát is akartak úgy visszaküldeni megvétel után 3 héttel, hogy szakadt ...


Szóval, nem tudom mi tévő legyen! Segítenétek?!


Köszönöm és bocsi, ha nagyon körülményes vagyok! :(


2012. jan. 22. 17:16
 1/1 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok oda a tesz veszért.Sok a jutalék,kevés a vevő.Én lehet nem jól csináltam amiket feltettem,sok mindent 1 ft-ért akarták volna elvinni,inkáébb leütöttem én.Igy nem is foglalkozom vele,inkább a facebokon árulok.
2012. jan. 22. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!