Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák! Ti ezt megtennétek a...

Anyukák! Ti ezt megtennétek a gyereketekkel?

Figyelt kérdés
Anyukám és apukám kapcsolata az utóbbi időben kissé viharos. Lényegében:anyu kitartott nőnek érzi magát, amiért apukám jóval többet keres nála (külföldön dolgozik). Ezért egyik nap amikor sétáltattuk a kutyáinkat bejelentette, hogy ő is kimegy külföldre amint tud, mert őt aztán ne tartsa el senki! Megkérdeztem, hogy velem mi lenne? Csak úgy itthagyna? Amire azt válaszolta, hogy nincs olyan dolog amit ne tudnék megcsinálni és annyira megbízik bennem, hogy tudja, hogy nem csinálnék butaságot. Annyira megdöbbentem, hogy nem tudtam kinyögni semmit sem. Persze ne értsetek félre, jól esik a bizalma és igaza van megoldanám...DE akkor is! Szóval anyukák, az lenne a kérdésem, hogy ti megtennétek ezt a lépést? Elhagynátok a lányotokat ezért? Köszönöm: 15/L

2012. júl. 7. 15:16
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
biztos nem fiatal vagy még ahoz hogy egyedül maradj.lehet megcsinálsz mindent de egyszerre sokminden rád maradna.én is 17 voltam amikor egyedül maradtam és én is mindent megcsináltam főztem mostam takarítottam de mégis nagy teher lett.
2012. júl. 7. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem hagynám így itt a gyerekemet. 15 éves vagy, azért az még korántsem felnőtt, szükséged van még anyukádra minden téren. Vagy vinnélek magammal, vagy itthon maradnék és itt keresnék munkát.
2012. júl. 7. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Én is így gondolom, de úgy tűnik muszáj lesz...
2012. júl. 7. 15:25
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem, nem tenném meg a gyerekemmel ezt.

Nálunk is a párom sokkal többet keres, mint én, én gyereket nevelek, ő meg dolgozik, pénzt keres.

Számunkra ez normális.

Anyukádnak helyre kellene tennie magában az érzéseket. Beszélj apukáddal, hogy üljenek le és vitassák meg a dolgokat.

Nem vagy még abban a korban, hogy egyedül maradhass.

Nem beszélve arról, ha ez az ifjúságvédelem fülébe jut, el is vehetnek anyukádtól, mert ez nagy felelőtlenség.

Inkább várjon még néhány évet, ha eddig bírta, 3-4 év már csak nem lesz olyan sok.

2012. júl. 7. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Az unokahugomat,16 évesen hagyta itthon a nénikém és ment Írbe dolgozni.Pedig akkor lett volna a legnagyobb szüksége az anyjára.Összetört és igyekezett nem mutatni,de teljesen belebetegedett...aztán már mindenki tudta és féltette csak az anyja nem.Már 28 éves és még mindig nincs egy komolyabb kapcsolata,mert fél szeretni fél ragaszkodni.Mindenkit úgy kezel,mitha felőle akár holnap is kiléphetne az életéből.A közönye átvette a személyiségét és talán már sosem lesz az a bájos kislány akiben annyi életvidámság volt.SOHA nem tenném ezt a gyerekeimmel.Ha felnőnek akkor is kell az anyjuk!
2012. júl. 7. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj, de meg van a véleményem az anyukádról.

Én is anyuka vagyok, a nagyobbik lányom szintén 15 éves, és álmomban sem jutna olyan az eszembe, hogy itt hagynám a gyerekemet magára.

Keressen itt munkát magának, ha nem jó az apukád pénze!!

Szégyellheti magát!!!!! Kitartott,...érdekes.


Azért halkan megjegyzem, szerintem más van a háttérben.

2012. júl. 7. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Én nem tenném meg. De anyukád nem hagyhat csak így itt egyedül. Hivatalos gyámot kell keresnie neked, mivel nem vagy 18. Ha nem teszi, és a gyámügy fülébe jut el is vehetnek tőle kiskorú veszélyeztetése miatt. Az egyik ismerősömnek így lett a bátyja a gyámja...
2012. júl. 7. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
#5 kérlek ne ítéld el anyukámat! Apa tényleg elég csúnyán viselkedik vele... De annyira nem komoly a helyzet..bead egy koleszba és csak hétvégente kell otthon legyek egyedül...legalábbis ez a terv
2012. júl. 7. 16:27
 9/10 anonim ***** válasza:
én nem hagynám itt a gyerekemet.
2012. júl. 7. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem is van lányom, de nem tudnám itthagyni, anyagi okok miatt! Szerintem is más van a háttérben, természetes, hogy apukád ad haza neki pénzt, hiszen a felesége, miért érzi kitartott nőnek magát!?
2012. júl. 8. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!