Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit lehet tenni ilyen esetben?

Mit lehet tenni ilyen esetben?

Figyelt kérdés
Központi fűtésünk van, tehát ilyenkor már javában nincsen fűtés, Angliában élünk, és ahogy elnézem a nyár végig ilyen szakadó esős lesz. Amit tudni kell a házunkról, tégla épület, ha süt a nap rohadt meleg van bent, viszont ha már lehűl a levegő, olyan hideg van idebent, mintha tél lenne, mi is szét fagyunk, meg pulcsiba rohangálunk ha leesik 3 csepp eső. 4 hét múlva szülök, és ha ilyen marad az idő nem tudom, hogy mit csináljak, hogy a babának megfelelő hőmérséklet legyen idebent. Költözni nem tudunk, mert marha sokba kerülne, plusz elveszítenénk a kauciót, ami nem kevés pénz volt, januárban jár le az 1 éves bérleti szerződés, az áram meg olyan marha drága idekint, mind a dög.. gondolkodtam, hogy veszünk egy elektromos radiátort, de akkor meg a villanyszámlát nem tudjuk fizetni..Nem tudom mit lehetne tenni, főleg éjszaka, nagyon hideg van, 2 hónapja mikor még jóval rosszabb volt az idő, reggelente mindig fájó torokkal ébredtem, és sajnos a fűtés már nem ment. Mit lehetne tenni?:(
2012. jún. 11. 17:28
 1/10 anonim ***** válasza:
Nekem az jutott eszembe, h ezt az időt az angolok csak így lazán bírják??? Mert oké, h kp fűtés, Nálunk is az van, pedig Magyarországon élünk, de most pl. hogy ilyen hidegek voltak ápr. 15-e után azt hiszem 1 hetet még ráhúztak.
2012. jún. 11. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szieszta. Az nem árammal, hanem gázpalackkal működik, gondolom kint is kapható valamilyen formában. Olyat szerezzetek be a szobába.
2012. jún. 11. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
ja, és nálunk ugye jött a tavasz, melegszik fel az idő, egyre jobb lett....ott meg a nyár is úgy telik, h esik , esik, esik, néha süt? :(
2012. jún. 11. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Hát igen, úgy látszik ők bírják... bár ők amúgy sem teljesen normálisak, ha 13 fok van, de előbújik egy kicsit a nap, simán kiviszik napozóba zokni nélkül a pár hónapos gyereket.... én nem tudom ők hogyan bírják ki, gondolom náluk is ugyan ilyen a hőmérséklet, itt minden ház ugyan olyan, plusz más is akiknél központi fűtés van, nem tudom hogyan oldják meg ezt a kérdést kisbabával....de pl még egy házban sem láttam elektromos radiátort... az oké, hogy felöltöztetem jobban a babát, de azért meg is kell fürdetni...vagy vegyek egy hősugárzót fürdetéshez, amúgy meg öltöztessem melegebben, amikor ilyen hideg van?
2012. jún. 11. 17:41
 5/10 anonim ***** válasza:
Én baba mellé semmilyen gázpalackos dolgot nem javasolnék...amúgy se, de baba mellé főleg. Ott nem lehet kérni milyen segélyt vagy támogatást?
2012. jún. 11. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Itt is van nyár, legalábbis tavaly volt, simán le is égtem a napon, viszont idén szerintem ilyen 10 fokos esős idő lesz végig..már június közepe van, és eddig kb. 2 napot sütött a nap, folyamatosan esik, meg borús... az még hagyján, de rohadt lehangoló is ez az idő...utánanézek, de még nem láttam idekint sehol sem olajradiátort, de mindjárt megnézem a neten, hátha valahol árulnak
2012. jún. 11. 17:43
 7/10 anonim ***** válasza:

"bár ők amúgy sem teljesen normálisak, ha 13 fok van, de előbújik egy kicsit a nap, simán kiviszik napozóba zokni nélkül a pár hónapos gyereket...

"

Azt a cudar mindenit...!!! Homokozóba, 13 fokba, és zokni....atyaég, ez a 3 kiverte a biztosítékot nálam!! Bocs h ezen vagyok fennakadva, de ez nekem abszolúte nem normális dolog.....

2012. jún. 11. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Kapok segélyt, meg több támogatás is járni fog, ha már megszületett, de a fűtést attól még nem kapcsolják vissza:) meg nem tudunk minden helységben üzemeltetni egy ilyen masinát. A hálószobába oké, de utána meg kihozom a nappaliba aztán öltöztessem kabátba? Én nem tudom mért nem lehet legalább minimálisan fűteni, mikor tudják, hogy itt nincsen nyár, legalább is most, és sztem ők is érzik, hogy milyen rohadt hideg van, és nem mindenkinek van kandallója..
2012. jún. 11. 17:45
 9/10 A kérdező kommentje:
Nem homokozóba, hanem napozóban:) az a body szerű cucc, csak kicsit hosszabb, gombos a lábszára, zoknit meg nem adnak a gyerekre... de tényleg nem normálisak amúgy.. ők is szakadó esőben is saruban járkálnak, nem nagyon zavarja őket, hogy meg lehet fagyni. Multkor egy kb. 35-37 hetes kismama jött ki a mekiből és azzal a mozdulattal rá is gyújtott... nekem nagyon durván meg van róluk a véleményem..
2012. jún. 11. 17:47
 10/10 A kérdező kommentje:
Vettem ebayről egy elektromos fűtőtestet, 1200Wattos, ha éjszaka meg fürdetésnél használom, akkor talán nem csapja felannyira a villanyszámlát
2012. jún. 11. 18:30

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!