Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit lehet tenni ilyen esetben?

Mit lehet tenni ilyen esetben?

Figyelt kérdés
Egy ötszintes panelházban lakunk.A lépcsőházban lefele jövet állandóan dohányoznak.(elvileg tilos)Beszivárog a lakásokba a füst és a lépcsőházban is majd meg lehet fulladni.Két kisgyermekem van.Mindkettő nagyon beteges (a kisebb sokszor krupp-os , aki ismeri tudja milyen)Az egyik lakót már kértem, hogy legyen tekintettel rájuk.De nem nagyon zavarja.Azt mondja más is dohányzik.Meg vitrinbe kellene élnünk, ha zavar.(megjegyzem pár éves unokája lakik itt)Mit lehet tenni? Már kiírtam a lépcsőházba többször is, letépi. Szóltam a közös képviselőnek, ő is ki fogja írni, de nem hatóság többet nem tehet.Mit lehet tenni ebben az esetben?
2012. febr. 17. 07:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Nálunk ki van írva, hogy akit dohányzáson kap azt azonnal feljelenti a közös képviselő.
2012. febr. 17. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerintem utánna kell nézni mit von maga után ha valaki megszegi rendszeresen a szabályt. van valami lakóházak képviselete vagy mi ök tuti tzudnak választ adni.


a másik megoldás hogy beszélsz a közös képviselövel hogy keményítsen be és egyszerüen legyen idén új festés amit az összes lakónak ki kell kp-ben fizetnie azért mert dohányoznak és a dohányfüst beivódott a falakba és így nem lehet élni. szerintem ezek után nem akarnak majd dohányozni és a többi lakó is üldözni fogja öket, mert miattuk kellne festetni.


Amúgy tuti van erre rendelet.

2012. febr. 17. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Jó lenne, ha nálunk is ilyen lenne a közös képviselő, de egy cég látja el a feladatot.
2012. febr. 17. 07:50
 4/5 A kérdező kommentje:
Nemrég voltak a közös képviselettől és kiragasztottak dohányzást tiltó papírt a lenti faliújságra és szintenként is.Plusz a postaládákba is dobtak be.Jó lenne, ha lenne valami hatása és nem kellene holnap is cigifüstre ébredni.
2012. febr. 17. 16:26
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem tudom mire számítottam, természetesen letépte a lakó, még a házirendet is.Az ajtóm mellett meg ott a lépcsőn a hamu.
2012. febr. 18. 10:41

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!