Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha egyszerűen...

Mit csináljak ha egyszerűen rettegek attól, hogy fiam lesz?

Figyelt kérdés

Ha tudám biztosra, hogy lány lesz, bevallálnám most azonnal, arra nagyon vágyom. De fiúra nem. Soha nem is vágytam. Igen, tudom, aranyosak, édesek a fiúk is, van nekem is unokaöcsém akit imádok, meg a csoportomban is szeretem a fiúkat is(ovónéni vagyok, lehet pont ez a baj, túl sok kijutott nekem a rosszcsont fiúkból), de össze se lehet hasonlítani a lányokkal. Egyszerűen nem akarok fiút. És egy kislányt mindenképp. rettegek, hogy fiú lesz, aztán bevállalok majd még egyet, hogy legyen egy kislány is, és lehet végül 2-3 fiúval maradok. Nem tudom lekötni őket, ők se engem. Tudom, hogy az a fontos, hogy egészséges és bolodg legyen, de akkor se tudom leküzdeni ezt a gondolatot. És bárkinek mondom a családomban csak rámpirít, hogy hogy mondhatok ilyet, teljesen mindegy a neme, csak egészséges legyen. De sajnos nem tudok így érezni, annyira vágyom egy kislányra.

Volt közületek is valaki így? Hogy lehet megbékélni ezzel a gondolattal?


2012. máj. 29. 07:02
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
38%
én sem szeretnék kisfiút :( a tapasztalatok miatt.. a környezetemben élő kisfiúk, főleg a 3-7 éves korosztály annyira rosszak... még ha csak külsősként is figyelem őket, egyszerűen nem tudom elképzelni, hogy hogyan nevelhetném őket... lányt szeretnék, kettőt. persze, nem én döntöm el...
2016. jan. 17. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 A kérdező kommentje:
Naná, hogy 2 fiam lett :D Persze imádom őket, a világon mindennél jobban, de még mindig fájó pont, hogy nem lesz lányom. Jelenleg nem fér bele anyagilag egy harmadik baba, de reménykedek, hogy pár év múlva mégis lesz egy kislányom is :)
2018. máj. 23. 20:47
 33/35 anonim válasza:
Szia! Megkérdezhetem, hogy mennyire voltál csalódott? Nekem van már egy tüneményes, tündéri kislányom és a pocaklakóm kisfiú....pedig most még jobban vágytam egy kislányra.
2019. febr. 8. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:

De jó, hogy ennyi idő után is visszaírtál a kérdésedhez :)

Hát igen, én is nagyon szerettem volna kislányt (na jó, nem annyira, mint te, de azért az volt a szívem vágya mindkét terhességem előtt), és persze mindkettő fiú lett :D Én nem bánom, de azért van bennem egy olyan, hogy de jó lett volna megtapasztalni a két fiú MELLETT (és nem helyett), hogy milyen lehet egy kiscsajt is nevelni. Hát mindegy, ez a hajó már elment, majd talán egyszer lesz egy lányunokám (haha, anyósom is ezt várta, három fia van, és az összes unokája fiú :D )

2019. febr. 8. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:

Huu most én is hasonlóan érzek. A terhességem elején azt mondogattam, hogy mindegy milyen nemű. Aztán a 12 hetes uh-n doki szerint 85% fiú. Azóta tudom hogy én mindig is kislányt szerettem volna, nagyon nehez fogadom el azt hogy talán soha nem lesz kislányom.(alapból 1 max 2 gyereket szerettem volna)

Most vagyok 17 hetes de már nem is reménykedek benne hogy lány.😞

2022. okt. 12. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!